In de sfeervolle Parbo Bar van de Surinaamse Brouwerij vond op 25 juni de feestelijke aftrap plaats van het Learning for Life Community Project, een krachtig samenwerkingsverband tussen de Surinaamse Brouwerij en Stichting Stibula.
Vijftien jongeren zijn geselecteerd om aan dit traject deel te nemen. Veertien van hen waren aanwezig bij de start. Ook ouders, verzorgers, vertegenwoordigers van de pers, opleidingspartner IHTC en Stibula woonden het evenement bij.
Tijdens de opening spraken Gijs van der Loo (Managing Director van de Surinaamse Brouwerij), Margarita van der Zwart (People & Corporate Affairs Manager) en de heer Koster van Stichting Stibula. Zij benadrukten allemaal hoe belangrijk het is om te investeren in jongeren en om als bedrijven en maatschappelijke organisaties samen te werken.
De deelnemers kregen een starters goodiebag overhandigd als symbolische start van hun leertraject. Drie jongeren deelden hun ervaringen met het selectietraject en vertelden wat ze van het programma verwachten. Hun verhalen lieten duidelijk zien hoe waardevol dit initiatief is.
Het Learning for Life programma biedt jongeren trainingen en workshops op het gebied van persoonlijke ontwikkeling, communicatie en presentatie, ondernemerschap, beroepsvaardigheden en soft skills zoals samenwerken, omgaan met uitdagingen en verantwoordelijkheid nemen.
Met dit project willen de initiatiefnemers jongeren sterker, zelfverzekerder en beter voorbereid maken op de arbeidsmarkt of een toekomst als ondernemer. Het doel is om het programma structureel te maken en in de toekomst verder uit te breiden.
De middag werd afgesloten in een informele sfeer met een hapje en een drankje. Er werd symbolisch getoost op groei, nieuwe kansen en een mooie toekomst voor de jeugd in Suriname.
- Politiebond hekelt politieke bevorderingen binnen KPS..
- ‘Het moet anders’, zegt het nieuwe regeerakkoor…..
- Ommen over wateroverlast Para: ‘dit maken we voor het eerst…..
- CBB-directeur Kanapé-Pokie: spoedpaspoort kost SRD 4200, on…..
- Bachelor Politiekunde-cursisten eisen bevordering na diplom…..
- 25 gezinnen geëvacueerd te Vierkinderen na wateroverlast..
- Afdelingshoofd Communicatie -CBvS-260625..
- Van geneeskunde naar politiek: De waarde van de eed van hip…..
- Operatieafdeling Diakonessenhuis buiten werking door techni…..
- Rusland verwacht dat hij ondersteuning zal krijgen van ABOP…..
- Naks Prodo Spikri erg kleurrijk..
- Regering en Ravaksur akkoord over belastingvoorzieningen..
- Patricia Nancy Etnel..
- NDP reageert fel op VHP: “Erken eerst de uitslag, voordat u…..
- President Santokhi aan zet om Parmessar te beëdigen als fun…..
- Parmessar wordt zaterdag beëdigd..
- Parmessar wordt zaterdag beëdigd tot fungerend voorzitter D…..
- NDP-reactie op verklaring VHP: erken eerst de uitslag, voor…..
- Parmessar wordt zaterdag beëdigd door Santokhi..
- Asfaltperikelen..
- Certificaat uitgereikt aan 20 leden van de Mobiele Eenheid..