In de sfeervolle Parbo Bar van de Surinaamse Brouwerij vond op 25 juni de feestelijke aftrap plaats van het Learning for Life Community Project, een krachtig samenwerkingsverband tussen de Surinaamse Brouwerij en Stichting Stibula.
Vijftien jongeren zijn geselecteerd om aan dit traject deel te nemen. Veertien van hen waren aanwezig bij de start. Ook ouders, verzorgers, vertegenwoordigers van de pers, opleidingspartner IHTC en Stibula woonden het evenement bij.
Tijdens de opening spraken Gijs van der Loo (Managing Director van de Surinaamse Brouwerij), Margarita van der Zwart (People & Corporate Affairs Manager) en de heer Koster van Stichting Stibula. Zij benadrukten allemaal hoe belangrijk het is om te investeren in jongeren en om als bedrijven en maatschappelijke organisaties samen te werken.
De deelnemers kregen een starters goodiebag overhandigd als symbolische start van hun leertraject. Drie jongeren deelden hun ervaringen met het selectietraject en vertelden wat ze van het programma verwachten. Hun verhalen lieten duidelijk zien hoe waardevol dit initiatief is.
Het Learning for Life programma biedt jongeren trainingen en workshops op het gebied van persoonlijke ontwikkeling, communicatie en presentatie, ondernemerschap, beroepsvaardigheden en soft skills zoals samenwerken, omgaan met uitdagingen en verantwoordelijkheid nemen.
Met dit project willen de initiatiefnemers jongeren sterker, zelfverzekerder en beter voorbereid maken op de arbeidsmarkt of een toekomst als ondernemer. Het doel is om het programma structureel te maken en in de toekomst verder uit te breiden.
De middag werd afgesloten in een informele sfeer met een hapje en een drankje. Er werd symbolisch getoost op groei, nieuwe kansen en een mooie toekomst voor de jeugd in Suriname.
- Bordo uitgeleverd aan Frankrijk..
- Synergy 360 lanceert digitaal inkoopplatform voor Suriname …..
- Franse media melden uitlevering van Joel ‘Bordo’ Martinus a…..
- Misi Keti Koti-verkiezing viert vijftiende editie..
- Ambassadeur van Indonesië overhandigt geloofsbrieven aan pr…..
- Ambassade van Suriname in Guyana faciliteert ‘Diplomaat voo…..
- Rahemal: 18 jaar wateroverlast door structureel falen..
- Kapitein Walden in ere hersteld: ‘De traditie wordt levend …..
- Jonge Guyanese vervult ceremoniële ambassadeursrol voor Sur…..
- Indonesische ambassadeur overhandigt geloofsbrieven aan San…..
- Miljoenenfonds bij KPS biedt financiële zekerheid voor poli…..
- 20 BAVP’ers getraind in handhaving Tabakswet..
- SEOGS: Hoe ‘local content’ echt van de grond moet komen..
- 1,8 miljoen euro voor groene energie in Suriname via Vlaams…..
- KLM-vlucht vertraagd door technisch probleem..
- PAHO werkt met partners aan nieuw Caribisch gezondheids- en…..
- Meer zon, maar nog steeds onweersbuien..
- Principeovereenkomst tussen regering en RAVAKSUR Plus over …..
- SCVU is Koi Carper de baas..
- Twaalf mensen doodgeschoten tijdens feest in Mexicaanse sta…..
- Willem Bilkerdijk (86) Paramaribo 22-6-2025..