De SPA en de DRS zijn blij met de plek die hen is toegewezen door de leiding van de NPS. SPA mag de lijst duwen, te beginnen vanaf nummer 51 door Marcia Clumper. Oud-minister Clifford Marica heeft geen moeite met de 50ste plaats. Beide partijen geven aan dat de focus niet lag op de plek op de kandidatenlijst, maar op hoe het land tot ontwikkeling kan worden gebracht.
SPA-voorzitter Joyce Williams zegt in gesprek met Suriname suriname dat de weg naar de verkiezingen voor haar partij zeer hobbelig is geweest. Eerst kwam de breuk binnen OPTSU, en de partij moest snel schakelen. Onder de vlag van de NPS zal deelgenomen worden aan de verkiezingen.
De positie als lijstduwer ziet Williams wel zitten, en het betekent voor haar organisatie niets anders dan zwaar campagne te voeren. Dat de DRS destijds werd gevormd uit de SPA na een stukje ontevredenheid, is voor Williams helemaal geen probleem. Gaandeweg het interview haalde ze DRS-topman Clifford Marica erbij, en samen stonden ze Suriname suriname te woord.
Marica gaf aan dat, hoewel er destijds ontevredenheid was, beide partijen dezelfde ideologie hebben. Hij benadrukt dat de samenleving onder enorme druk staat en dat zijn partij, samen met de NPS en de SPA, mag werken aan een beter Suriname. Hij merkt op dat beide partijen genoeg kader in huis hebben om een bijdrage te leveren aan het oplossen van vraagstukken in het land.
In dat geval ziet hij ze als een toegevoegde waarde voor de samenwerking met de NPS. Marica benadrukte dat het in de gesprekken met de NPS niet ging om de positionering op de lijst, maar om de mogelijkheden voor samenwerking.
- China vormt uitdaging voor Trumps invloed in Zuid-Amerika..
- CDS geeft invulling aan beroependag Sarasvatischool..
- Jonge ondernemers willen band tussen Guyana en Suriname ver…..
- Dc Bhola neemt maatregelen tegen ondernemers die straten bl…..
- Schaarste aan intellect in de politiek..
- Personeel CDS betrokken bij ernstig verkeersongeval..
- UNICEF en PAHO organiseren training over suïcide rapportag…..
- Verkiezingsthema’s en herkenning politieke partijen op weg …..
- CDS-medewerkers betrokken bij ernstig verkeersongeval..
- Shemar Rier nieuwe voorzitter Jeugdraad Suriname..
- Amateurisme en/of naïviteit?..
- Ori in Newsweek: onderwijs, cultuur en internationale samen…..
- Erkenning profleague..
- Assembleelid Plein: “Gregory Rusland wordt president”..
- Jörgen Raymann: ‘Kijk anders naar diversiteitsbeleid’..
- Suriname heeft te veel rijkdom om armoede te moeten ervaren…..
- Strafzaak Kromosoeto en Hew A Kee 21 maart weer op de rol..
- Openbaar Ministerie persisteert bij strafeis van 8 jaar in …..
- Podiumkunst ter aanmoediging om democratie te beleven..
- PALU: ‘Samenleving zit bovenop IMF inflatie tijdbom’..
- Volleybalsters Condor revancheren zich op Yellow Birds..