De SPA en de DRS zijn blij met de plek die hen is toegewezen door de leiding van de NPS. SPA mag de lijst duwen, te beginnen vanaf nummer 51 door Marcia Clumper. Oud-minister Clifford Marica heeft geen moeite met de 50ste plaats. Beide partijen geven aan dat de focus niet lag op de plek op de kandidatenlijst, maar op hoe het land tot ontwikkeling kan worden gebracht.
SPA-voorzitter Joyce Williams zegt in gesprek met Suriname suriname dat de weg naar de verkiezingen voor haar partij zeer hobbelig is geweest. Eerst kwam de breuk binnen OPTSU, en de partij moest snel schakelen. Onder de vlag van de NPS zal deelgenomen worden aan de verkiezingen.
De positie als lijstduwer ziet Williams wel zitten, en het betekent voor haar organisatie niets anders dan zwaar campagne te voeren. Dat de DRS destijds werd gevormd uit de SPA na een stukje ontevredenheid, is voor Williams helemaal geen probleem. Gaandeweg het interview haalde ze DRS-topman Clifford Marica erbij, en samen stonden ze Suriname suriname te woord.
Marica gaf aan dat, hoewel er destijds ontevredenheid was, beide partijen dezelfde ideologie hebben. Hij benadrukt dat de samenleving onder enorme druk staat en dat zijn partij, samen met de NPS en de SPA, mag werken aan een beter Suriname. Hij merkt op dat beide partijen genoeg kader in huis hebben om een bijdrage te leveren aan het oplossen van vraagstukken in het land.
In dat geval ziet hij ze als een toegevoegde waarde voor de samenwerking met de NPS. Marica benadrukte dat het in de gesprekken met de NPS niet ging om de positionering op de lijst, maar om de mogelijkheden voor samenwerking.
- Volgens berichten werd in Sweida een Israëlische vlag gehes…..
- Al Jolani ontmoet Israëlische marionet Mahmoud Abbas..
- Negen huidige VHP-assembleeleden op verkiesbare plaatsen..
- Functie van OAS-secretaris-generaal stap dichterbij voor Ra…..
- Eerste officiële vaart van marineschip RSS Barracuda..
- Strengere handhaving op werk- en verblijfsvergunningen..
- Natuurbeschermers in coalitie voor voortbestaan zeekoeien..
- Ramdin: Chinalco deal niet van de tafel..
- Omgeving Slavernijmonument Amsterdam wordt grondig aangepak…..
- Leiderschap is ondankbaar!..
- VLS verwijt SPA en PALU ouderwets denken..
- 5 Zuid-Amerikaanse landen steunen OAS kandidatuur Ramdin..
- Ambassadeur Azerbeidzjan ziet bilaterale mogelijkheden in h…..
- Suriname klaar voor olie- en gasexploratie met Shell, Total…..
- Rijstboeren in Wageningen in nood door watertekort en stijg…..
- Azerbeidzjan en Suriname bespreken mogelijkheden voor samen…..
- Zwaar gewapende mannen plegen overval..
- Weg naar Zee wordt tot rampgebied verklaard; voorbereiding …..
- OKB traint ressort coördinatoren..
- Gewapende beroving op magazijn aan de Eduard Abrahamsweg..
- Harold Orlando Ravenberg..