Sol Suriname NV heeft fel gereageerd op wat het noemt “valse, lasterlijke en kwaadwillige beschuldigingen”, die recent de ronde doen in de publieke sfeer. Volgens het bedrijf zijn deze claims erop gericht de reputatie van zowel Sol als de heer Mark Goede, die aan de onderneming is gelieerd, te beschadigen.
In een officiële verklaring stelt Sol dat het juridische stappen onderneemt tegen alle partijen die betrokken zijn bij het creëren en verspreiden van de aantijgingen. Het bedrijf benadrukt daarbij zijn toewijding aan transparantie, integriteit en het naleven van wettelijke verplichtingen.
“Sol voldoet consequent en tijdig aan al zijn financiële verplichtingen richting de staat Suriname,” aldus het bedrijf. Ook wordt benadrukt dat de onderneming werkt volgens strikte financiële en compliance-regels, en daarbij een neutrale politieke houding aanhoudt.
De directie toont zich in het bijzonder bezorgd over de ongeautoriseerde openbaarmaking van vertrouwelijke bedrijfsinformatie. Volgens Sol wordt legitieme documentatie opzettelijk uit context gehaald en misbruikt om een misleidend beeld te creëren.
“Deze verkeerde voorstelling ondermijnt niet alleen Sol, maar ook de beginselen van goed ondernemerschap in Suriname,” stelt het bedrijf. Sol Suriname onderstreept dat het zich blijft inzetten voor de kernwaarden integriteit en respect, en zijn reputatie, evenals die van zijn medewerkers en partners, actief zal blijven verdedigen.
The post Sol Suriname neemt afstand van beschuldigingen en kondigt juridische stappen aan ..
- 𝘽𝙚𝙚𝙡𝙙𝙢𝙖𝙩𝙚𝙧𝙞𝙖𝙖𝙡 𝙫𝙖𝙣 𝙥𝙤𝙡𝙞𝙩𝙞𝙚𝙤𝙥𝙩𝙧𝙚𝙙𝙚𝙣 𝙗𝙚𝙩𝙧𝙚𝙛𝙩 𝙚𝙚𝙣 𝙜𝙚𝙫𝙖𝙡 𝙫𝙖𝙣 20…..
- Wet Arbeidsbescherming Gezin wordt geëvalueerd..
- Goudruzie mondt uit in schietpartij in Koffiekamp..
- Ravaksur Plus ziet voorlopig af van acties..
- Mooie mensen..
- Staat negeert vonnis rechter: advocaat dreigt met beslagleg…..
- President Santokhi in dialoog tijdens driedaagse meet-and-g…..
- Dag van de Verpleging: Verplegenden verdienen meer dan onze…..
- VIDS-project ondersteunt strijd voor erkenning inheemse lan…..
- KPS rondt training ordedienstleden af..
- Tweesporen sport beleid..
- Trump haalt uit naar Democratische kritiek op Qatarees vlie…..
- Mathoera: “Eenheid van Suriname mag nooit op het spel worde…..
- Jongeman aangehouden na vermissing van minderjarig meisje..
- Schoolbroodpakket wordt uitgebreid van 117 naar 180 scholen..
- NPS distantieert zich van Stichting Bondru-campagne..
- Djelissa Bow gekroond tot Sa’Ndyuka Uma 2025: ‘ik heb er ge…..
- Spoedoverleg over beleidscrisis bij TCT: minister Ramsaran …..
- Training ordedienstleden KPS in afrondende fase..
- Staatsbegrafenis van oud-president Jules Wijdenbosch..
- Bekendmaking PURP Waterkant Mei 2025..