Sol Suriname NV heeft fel gereageerd op wat het noemt “valse, lasterlijke en kwaadwillige beschuldigingen”, die recent de ronde doen in de publieke sfeer. Volgens het bedrijf zijn deze claims erop gericht de reputatie van zowel Sol als de heer Mark Goede, die aan de onderneming is gelieerd, te beschadigen.
In een officiële verklaring stelt Sol dat het juridische stappen onderneemt tegen alle partijen die betrokken zijn bij het creëren en verspreiden van de aantijgingen. Het bedrijf benadrukt daarbij zijn toewijding aan transparantie, integriteit en het naleven van wettelijke verplichtingen.
“Sol voldoet consequent en tijdig aan al zijn financiële verplichtingen richting de staat Suriname,” aldus het bedrijf. Ook wordt benadrukt dat de onderneming werkt volgens strikte financiële en compliance-regels, en daarbij een neutrale politieke houding aanhoudt.
De directie toont zich in het bijzonder bezorgd over de ongeautoriseerde openbaarmaking van vertrouwelijke bedrijfsinformatie. Volgens Sol wordt legitieme documentatie opzettelijk uit context gehaald en misbruikt om een misleidend beeld te creëren.
“Deze verkeerde voorstelling ondermijnt niet alleen Sol, maar ook de beginselen van goed ondernemerschap in Suriname,” stelt het bedrijf. Sol Suriname onderstreept dat het zich blijft inzetten voor de kernwaarden integriteit en respect, en zijn reputatie, evenals die van zijn medewerkers en partners, actief zal blijven verdedigen.
The post Sol Suriname neemt afstand van beschuldigingen en kondigt juridische stappen aan ..
- Cruciale stap in verdere ontwikkeling: De Arend krijgt form…..
- Woning van bushouder leeggeroofd bij inbraak, grote geldbed…..
- Bedrijfsleven nauwer betrokken bij vernieuwing beroepsonder…..
- Bedrijfsleven en ROM voeren een-op-een overleg..
- Wang: “Hypocriete vergelijking met China past niet bij Suri…..
- Wisse treft Boapeah in Glory-rematch..
- Politie houdt 18 verdachten aan tijdens operatie Delta Forc…..
- Wanhatti gaat van beperkte levering via generator naar 24-u…..
- Wereldwijde Alcoholmarkt Gedomineerd door Moutai en AB InBe…..
- Lions Club Kwatta eerst verpleegkundigen op Dag van de Verp…..
- Rechter sommeert WFU tot hervatting werk: Federatie legt zi…..
- Dikan: ‘BEP doet niet aan vuilspuiterij’..
- Koniki: ‘Vroeg of laat zal ik er deel van uitmaken’..
- De melting pot waarin alles hetzelfde smaakt..
- Eerbetoon aan onze zorghelden op de Dag der Verpleging..
- Gewapende overval op woning aan Mawakaboweg: bewoners onder…..
- Beeldmateriaal van politieoptreden betreft een geval van 20…..
- Man aangehouden in onderzoek naar verdachte uitreiking opro…..
- Claudia Marica-Redan op Dag der Verpleging: ‘U bent het klo…..
- Natio-spelmaker Pherai promoveert met HSV naar Bundesliga..
- Aanhouding na verdachte verstrekking oproepingskaarten..