President-elect Jennifer Simons heeft zondag tijdens een korte toespraak in het partijcentrum van de Nationale Democratische Partij (NDP) een duidelijke waarschuwing afgegeven aan corruptieve personen. “Mensen die stelen, sturen we naar de pg,” sprak ze onder luid applaus van de aanwezige partijaanhang die haar was komen feliciteren met haar verkiezing tot eerste vrouwelijke president van Suriname.
De uitverkoren president benadrukte dat de strijd tegen corruptie een topprioriteit zal zijn in haar regeerperiode. “Dit werk kunnen we niet doen met mensen die het volk willen beroven. Als je denkt dat je gekomen bent om te stelen, vergis je,” aldus Simons.
Simons onderstreepte dat de wederopbouw van Suriname geen individuele taak is. “Het werk waar we voor staan, kan niet door één persoon of één partij worden gedaan. Het gaat iedereen moeten doen. Je hoeft geen minister te zijn om bij te dragen aan de ontwikkeling van het land,” stelde zij.
Ze riep op tot nationale samenwerking, discipline en verantwoordelijkheid, waarbij ze aangaf dat burgers ook zelf hun bijdrage moeten leveren. “We gaan het samen moeten doen. Iedereen zal zich moeten inzetten voor het land, van burgers tot ambtenaren.”
Zes ministersposten voor NDPDe gekozen president bevestigde dat de NDP na de coalitiebesprekingen zes ministersposten zal bekleden. Ze riep haar partijgenoten op om deze verantwoordelijkheid met eer en integriteit te dragen. “We hebben deze posten niet gekregen om macht te misbruiken, maar om het volk te dienen,” benadrukte ze.
Simons riep partijleden en burgers op om waakzaam te blijven en om fouten en misstanden tijdig aan te kaarten. “We zijn hier niet om vrienden te beschermen die verkeerde dingen doen. Als je fout zit, ga je. Zo eenvoudig is het.”
- Parmessar wordt zaterdag beëdigd door Santokhi..
- Asfaltperikelen..
- Certificaat uitgereikt aan 20 leden van de Mobiele Eenheid..
- Achttien jaar wateroverlast – tijd voor echte oplossingen..
- Multidisciplinaire Werkgroep Armoedegrensbepaling pleit voo…..
- Simons sluit VHP definitief uit: ‘Geen onderhandelingen mee…..
- ‘Armoedebestrijding moet gestructureerde aanpak krijg…..
- Braziliaanse bedrijven zien volop kansen in Surinaamse olie…..
- De democratie en haar randvoorwaarden: een fundament voor e…..
- Privébezittingen van Napoleon Bonaparte voor miljoenen onde…..
- Geen middelen voor opstart vervolgopleidingen IOL..
- Santokhi pleegt opnieuw woordbreuk en neemt tóch zitting in…..
- Louis Vismale viert 58ste verjaardag met oproep tot structu…..
- VES: Hervorming gezondheidszorg: Kans op echte verandering …..
- Dorpsgemeenschappen Bataliba-regio dreigen geïsoleerd te ra…..
- Man aangehouden in Albina voor ontvoering en seks met 15-ja…..
- Dasai bezoekt landenpaviljoens op Expo 2025 in Japan..
- Juridische status Production Sharing Contract: hybride mode…..
- Naast het minimumloon is ook de vaststelling van leefbaar l…..
- Dasai bezoekt landenpaviljoens op expo in Japan..
- Boete verhoogd voor niet overgedragen verkochte voertuigen …..