President-elect Jennifer Simons heeft zondag tijdens een korte toespraak in het partijcentrum van de Nationale Democratische Partij (NDP) een duidelijke waarschuwing afgegeven aan corruptieve personen. “Mensen die stelen, sturen we naar de pg,” sprak ze onder luid applaus van de aanwezige partijaanhang die haar was komen feliciteren met haar verkiezing tot eerste vrouwelijke president van Suriname.
De uitverkoren president benadrukte dat de strijd tegen corruptie een topprioriteit zal zijn in haar regeerperiode. “Dit werk kunnen we niet doen met mensen die het volk willen beroven. Als je denkt dat je gekomen bent om te stelen, vergis je,” aldus Simons.
Simons onderstreepte dat de wederopbouw van Suriname geen individuele taak is. “Het werk waar we voor staan, kan niet door één persoon of één partij worden gedaan. Het gaat iedereen moeten doen. Je hoeft geen minister te zijn om bij te dragen aan de ontwikkeling van het land,” stelde zij.
Ze riep op tot nationale samenwerking, discipline en verantwoordelijkheid, waarbij ze aangaf dat burgers ook zelf hun bijdrage moeten leveren. “We gaan het samen moeten doen. Iedereen zal zich moeten inzetten voor het land, van burgers tot ambtenaren.”
Zes ministersposten voor NDPDe gekozen president bevestigde dat de NDP na de coalitiebesprekingen zes ministersposten zal bekleden. Ze riep haar partijgenoten op om deze verantwoordelijkheid met eer en integriteit te dragen. “We hebben deze posten niet gekregen om macht te misbruiken, maar om het volk te dienen,” benadrukte ze.
Simons riep partijleden en burgers op om waakzaam te blijven en om fouten en misstanden tijdig aan te kaarten. “We zijn hier niet om vrienden te beschermen die verkeerde dingen doen. Als je fout zit, ga je. Zo eenvoudig is het.”
- Marléne Hariette Norma Roberts – Le Blanc..
- Herdenken en vieren..
- Kanhai zal proberen straf Bordo in Suriname te laten uitzit…..
- GOw2 Mahonylaan heropend na renovatie van USD 1,8 miljoen..
- Joël ‘Bordo’ Martinus in Franse cel..
- PRO-ondervoorzitter hekelt houding VHP na verkiezingsnederl…..
- Bordo aangekomen in Frankrijk na uitlevering door Brazilië..
- Eerste DNA-vergadering zondag om 13:00 uur..
- Dodelijk verkeersongeval met Pickup aan Flamingoweg in Nick…..
- Twee verdachten op heterdaad betrapt bij diefstal van gasci…..
- Geen tijd voor frivoliteit..
- Beoogd DNA-voorzitter Adhin: “Ik houd van stevige debatten,…..
- Hoe durven ze te denken dat wij de kwestie missives nu al v…..
- Surinames Blok 66-deal: Kans op rijkdom of recept voor afha…..
- BREAKING NEWS: ‘Bordo’ uitgeleverd aan Frankrijk na arresta…..
- Bordo uitgeleverd aan Frankrijk..
- Synergy 360 lanceert digitaal inkoopplatform voor Suriname …..
- Franse media melden uitlevering van Joel ‘Bordo’ Martinus a…..
- Misi Keti Koti-verkiezing viert vijftiende editie..
- Ambassadeur van Indonesië overhandigt geloofsbrieven aan pr…..
- Ambassade van Suriname in Guyana faciliteert ‘Diplomaat voo…..