Pizza Hut heeft op zaterdag 26 april voor het eerst de School Edition van ‘Hut Games’ georganiseerd, een gamingevenement gericht op scholieren uit het voortgezet onderwijs. Het initiatief trok zestien scholen uit Paramaribo, die het in teamverband tegen elkaar opnamen in het populaire voetbalspel FIFA.
De organisatie wil met dit project jongeren tijdens de paasvakantie op een positieve en educatieve manier bezighouden. “Dit is de eerste keer dat we Hut Games speciaal voor scholen hebben opgezet,” zegt evenementmanager Leon Wirjomoenawi in gesprek met Suriname suriname. “We willen niet alleen entertainment bieden, maar ook bijdragen aan de ontwikkeling, samenwerking en betrokkenheid van jongeren.”
De Hut Games maken al twee jaar deel uit van de activiteiten van Pizza Hut, maar dit is de eerste keer dat scholen centraal staan. Het evenement sluit aan bij de maatschappelijke visie van het bedrijf, dat nadruk legt op educatieve betrokkenheid en het stimuleren van talent.
De scholengemeenschap Sanatan Dharm (SGS) kwam als winnaar uit de bus en mocht een gloednieuwe PlayStation 5 mee naar huis nemen. Bovendien ontving de school een geldprijs van 1000 Amerikaanse dollar. HAVO 2 eindigde als tweede. Hun teamleden kregen elk een laptop, en de school kreeg een bijdrage van 500 dollar.
De scholen reageerden enthousiast op het evenement en werkten actief mee. Pizza Hut onderzoekt inmiddels de mogelijkheid om vergelijkbare activiteiten op te zetten in andere districten en ook tijdens de grote vakantie.
“Deze editie was een pilot, maar het enthousiasme onder leerlingen en scholen toont dat we hiermee op het juiste spoor zitten,” aldus Wirjomoenawi.
- Ori: ‘Beroepsonderwijs beter afstemmen op arbeidsmarkt’..
- BOG ontvangt materiaal voor bestrijding dengue..
- Zwager aangehouden voor ontucht met twaalfjarig nichtje..
- Business event benadrukt kansen voor Surinaamse ondernemers..
- Geslaagde afsluiting tien jaar PPG’s COLORFUL COMMUNTIES..
- Arbo Netwerk Suriname zet zich in voor veilige en gezonde w…..
- Gewapende diefstal nabij supermarkt aan Martin Luther Kingw…..
- Zwager aangehouden voor ontucht met 12 jarige nichtje..
- Man ter zake mishandeling en vernieling aangehouden..
- Yellow Birds-coach Rigters: ‘Wedstrijd tegen Geldar was moe…..
- “Gunstige economische ontwikkeling op basis van olie- en ga…..
- 60e AVD biedt kleurrijk en creatief spektakel..
- Vrouwen sinds 2005 onder vertegenwoordigd in DNA..
- Bestrijdingsmateriaal tegen dengue voor BOG..
- CMU Day moet bekendheid geven aan maritieme opleidingen..
- Zestigste Avondvierdaagse eerbetoon aan Purcy Olivieira en …..
- Gajadien: “Banken zijn de grootste maffia’s”..
- WERKLUSTIGEN EN WERKSCHUWEN..
- Bewolkt maar droog..
- BOG ontvangt denguebestrijdingsmateriaal van Volksgezondhei…..
- Debie: “Volgens mij lijdt Tsang aan geheugenverlies”..