Pizza Hut heeft op zaterdag 26 april voor het eerst de School Edition van ‘Hut Games’ georganiseerd, een gamingevenement gericht op scholieren uit het voortgezet onderwijs. Het initiatief trok zestien scholen uit Paramaribo, die het in teamverband tegen elkaar opnamen in het populaire voetbalspel FIFA.
De organisatie wil met dit project jongeren tijdens de paasvakantie op een positieve en educatieve manier bezighouden. “Dit is de eerste keer dat we Hut Games speciaal voor scholen hebben opgezet,” zegt evenementmanager Leon Wirjomoenawi in gesprek met Suriname suriname. “We willen niet alleen entertainment bieden, maar ook bijdragen aan de ontwikkeling, samenwerking en betrokkenheid van jongeren.”
De Hut Games maken al twee jaar deel uit van de activiteiten van Pizza Hut, maar dit is de eerste keer dat scholen centraal staan. Het evenement sluit aan bij de maatschappelijke visie van het bedrijf, dat nadruk legt op educatieve betrokkenheid en het stimuleren van talent.
De scholengemeenschap Sanatan Dharm (SGS) kwam als winnaar uit de bus en mocht een gloednieuwe PlayStation 5 mee naar huis nemen. Bovendien ontving de school een geldprijs van 1000 Amerikaanse dollar. HAVO 2 eindigde als tweede. Hun teamleden kregen elk een laptop, en de school kreeg een bijdrage van 500 dollar.
De scholen reageerden enthousiast op het evenement en werkten actief mee. Pizza Hut onderzoekt inmiddels de mogelijkheid om vergelijkbare activiteiten op te zetten in andere districten en ook tijdens de grote vakantie.
“Deze editie was een pilot, maar het enthousiasme onder leerlingen en scholen toont dat we hiermee op het juiste spoor zitten,” aldus Wirjomoenawi.
- Dorpsdroom komt uit: regering levert 24 uur stroom via zonn…..
- Bewolkt met af en toe zon..
- CHS ervan overtuigd dat verkiezingen normaal voortgang vind…..
- Rouw en hoop in Afrika na overlijden paus..
- Politieke organisaties controleren specimen DNA-stembiljet..
- Rosita Carmelita Sandra Willems (64) Suriname 15-4-2025..
- RITA MARIE GOEDHOOP-GRAUWDE (75) Paramaribo 17-4-2025..
- Geruisloos en ongemerkt is voor Suriname een derde geslacht…..
- President tekent condoleanceregister in de kathedraal..
- Democratie in Suriname onder druk: het vonnis dat de rechts…..
- Verkiezingsorganisatie in eindsprint naar 25 mei..
- Dankwoord Telesur..
- Diverse dorpen Boven-Suriname krijgen 24 uurs stroom..
- Anil Koendjbiharie stelt zich wederom kandidaat voor het pa…..
- Biza-onderminister noemt ruis rond gunning stembiljetten on…..
- Goedschalk pleit voor bospauze tot grondenrechten zijn gere…..
- Eskak: ‘Geen sprake van corruptie bij drukken stembiljetten…..
- Operatie Delta Force verhoogt druk op zware criminaliteit: …..
- Broer president Santokhi overleden..
- Santokhi prijst paus als visionair leider..
- Paradox van het Denken en de Macht (3): Socrates en Democra…..