Volgens NDP-parlementariër Ann Sadi is de inhoud van de onlangs uitgelekte missives in één woord absurd of schandalig. Met name de overname van dienstvoertuigen voor een klein bedrag, vindt de parlementariër niet kunnen. Zij wil hier vragen over stellen, maar kan dat niet in DNA omdat het college niet in vergadering bijeen komt. Er was enige tijd geleden een spoedvergadering aangevraagd om brandende vraagstukken te behandelen, maar die vond geen voortgang.
Sadi wacht de definitieve vaststelling van de verkiezingen af door het Onafhankelijk Kiesbureau (OKB) en op de installatie van de nieuwe samenstelling van de DNA, zodat deze kwesties formeel behandeld kunnen worden. Als het nieuw parlement is geïnstalleerd kunnen de problemen besproken worden.
De NDP’er zegt dat de regering niets doet in het belang van Suriname. Zij noemt het “Friends and Family”-beleid, ook de dienstreis van minister Nurmohammed van Openbare Werken (OW) naar China. Deze reis vond plaats terwijl de verkiezingsuitslag inmiddels officieel is vastgesteld door het Centraal Hoofdstembureau (CHS).
- SHI herdenkt 152 jaar Hindostaanse immigratie in Suriname..
- Veel belangstelling voor open training Natio..
- Update: Alle ontzielde lichamen bootongeval Marowijnerivier…..
- Voorzitter Rekenkamer Suriname gekozen tot vertegenwoordige…..
- Reactie van Raoul Hellings op Sunil Sookhlall: “Kritiek is …..
- Onweersbuien blijven aanhouden..
- DC Joden trok vaker aan de bel over slechte wegen..
- Witte Huis: Trump steunt beleid Wilders..
- Lloyd Stuart Holtuin (59) Rotterdam 29-5-2025..
- Jenny Agnetha Mac-Intosh – Dubbeldam (65) Heijningen,…..
- 5 Juni: Dag van Waardigheid en Verbondenheid..
- Hoofdstembureaus maken aantal RR- en DR zetels bekend..
- Effecten tarievenoorlog op Suriname lijken mee te vallen..
- Yelyco en Condor op herhaling vrouwen volleybalfinale, Yell…..
- Column: Een appel te schillen..
- VSB roept op tot snelle formatie en koersvaste regering..
- Vakbeweging niet blij met onderbrengen Arbeid bij Volksgezo…..
- Kelvin Koniki en Sorayadebie Jhagroe vertegenwoordigen Suri…..
- MISPLAATSTE EUFORIE?..
- Contract Staatsolie-topman Jagesar met drie jaar verlengd..
- SLM schrapt vluchten naar Frans-Guyana vanwege EU-vliegverb…..