Volgens NDP-parlementariër Ann Sadi is de inhoud van de onlangs uitgelekte missives in één woord absurd of schandalig. Met name de overname van dienstvoertuigen voor een klein bedrag, vindt de parlementariër niet kunnen. Zij wil hier vragen over stellen, maar kan dat niet in DNA omdat het college niet in vergadering bijeen komt. Er was enige tijd geleden een spoedvergadering aangevraagd om brandende vraagstukken te behandelen, maar die vond geen voortgang.
Sadi wacht de definitieve vaststelling van de verkiezingen af door het Onafhankelijk Kiesbureau (OKB) en op de installatie van de nieuwe samenstelling van de DNA, zodat deze kwesties formeel behandeld kunnen worden. Als het nieuw parlement is geïnstalleerd kunnen de problemen besproken worden.
De NDP’er zegt dat de regering niets doet in het belang van Suriname. Zij noemt het “Friends and Family”-beleid, ook de dienstreis van minister Nurmohammed van Openbare Werken (OW) naar China. Deze reis vond plaats terwijl de verkiezingsuitslag inmiddels officieel is vastgesteld door het Centraal Hoofdstembureau (CHS).
- WWF investeert 560.000 euro in Boven-Suriname en Para..
- ‘NDP heeft ondanks protest rond verkiezingsdashboard flink …..
- Pupillen Grietjebieschool, OS Jankilaan en Bloementuin geni…..
- Israël bewapent bendes in Gaza om Hamas te bestrijden, onth…..
- Suriname verslaat Puerto Rico met 1-0; naar 3e ronde WK-k…..
- Jaden Montnor kopt Suriname in slotfase naar overwinning..
- Korpschef KPS: “Er zal keihard worden opgetreden tege…..
- DE KOORDDANSENDE OLIFANT..
- Miljoenen Guyanees oliegeld voor doop olieschip..
- PRO tevreden over gang van zaken rond coalitievorming..
- Rita Juliana Woei-Jet-Kong – Tjong -Tjin-Joe..
- Studente tijdens les overvallen in klaslokaal..
- Inhoud enveloppe bij huwelijksjubileum verhoogd..
- Korpschef: Er zal keihard worden opgetreden tegen daders br…..
- Kapitein Erowarte treurt om verlies zeven levens..
- “Geen sprake van fraude bij verkiezingen in Suriname”..
- WWF-Guianas start drie nieuwe projecten voor duurzaam bosbe…..
- NDP: Ied Ul-Adha roept op tot herstel, rechtvaardigheid en …..
- Stg. Vrienden van Suriname stuurt wederom hulpgoederen..
- EINDE RUSLAND TIJDPERK NPS..
- Gowricharn ontvangt internationale erkenning voor diasporao…..