PARAMARIBO — De drie gewapende en gemaskerde mannen die donderdag een roofoverval hebben gepleegd op een Toyota Hiace busje aan de Gongrijpstraat zijn nog steeds voortvluchtig. In het voertuig zaten de 51-jarige, L.E. en zijn werkgever Q.L. Het duo is onder bedreiging beroofd van een groot geldbedrag in SRD, persoonlijke documenten, een mobiele telefoon en een autosleutel.
De politie van het bureau Centrum kreeg op die dag omstreeks één uur in de middag de melding van het Command Center. Daar aangekomen troffen de wetsdienaren de slachtoffers aan.
Volgens het voorlopige onderzoek van de politie bestaat het vermoeden dat de slachtoffers vanuit Brokopondo naar Paramaribo hebben gereden. Zij werden vanaf een cambio aan de Anamoestraat door de verdachten achtervolgd.
Gekomen in de Gongrijpstraat, werden de arbeider en zijn werkgever klemgereden door een wit voertuig, waaruit de drie gewapende en gemaskerde mannen stapten en schoten afvuurde op het busje. Na hun daad reed het drietal met hoge snelheid weg in de richting van de Schietbaanweg.
De slachtoffers hebben geen verwondingen opgelopen. Het busje waarmee zij waren, vertoont kogelinslagen en is hangende het onderzoek door de politie in beslag genomen.
- Nadere goedkeuringen en presentaties tijdens regeringsraads…..
- Minimumuurloon per april SRD 52,47..
- Cheng Koon Ching (m.b.a. Fung)..
- Naomi Eliza Robinson..
- Verdachte pleegt suïcide na moord op partner..
- Venezuela hekelt aanwezigheid van 28 buitenlandse schepen i…..
- Suriname in de schijnwerpers: Tragikomedie van deze week (1…..
- President Santokhi leest voor op O.S. Middenpad Kwatta..
- Van Dubai tot Singapore..
- Minister Amoksi garandeert veiligheid tijdens de verkiezing…..
- Benadeelde herkent gestolen bromfiets in bromfietszaak..
- EZ ondertekent convenant tussen ondernemers en het onderwij…..
- Nieuwe museumzaal geopend op Plantage Frederiksdorp..
- Diletta Doretti bekleedt nieuwe functie bij de Wereldbankgr…..
- Jongeren geïnformeerd over deelname aan IASP-programma..
- Politieke winst belangrijker dan sociale cohesie?..
- Dader moord op vrouw maakt einde aan zijn leven..
- Nickerie ontvangt schoolmeubilair en medische (hulp)goedere…..
- Leven Frits van Troon op witte doek..
- KTPI hoopt comeback te maken met nieuwe voorzitter..
- President ontkent: verhoging sociale uitkeringen is geen ve…..