PARAMARIBO — De drie gewapende en gemaskerde mannen die donderdag een roofoverval hebben gepleegd op een Toyota Hiace busje aan de Gongrijpstraat zijn nog steeds voortvluchtig. In het voertuig zaten de 51-jarige, L.E. en zijn werkgever Q.L. Het duo is onder bedreiging beroofd van een groot geldbedrag in SRD, persoonlijke documenten, een mobiele telefoon en een autosleutel.
De politie van het bureau Centrum kreeg op die dag omstreeks één uur in de middag de melding van het Command Center. Daar aangekomen troffen de wetsdienaren de slachtoffers aan.
Volgens het voorlopige onderzoek van de politie bestaat het vermoeden dat de slachtoffers vanuit Brokopondo naar Paramaribo hebben gereden. Zij werden vanaf een cambio aan de Anamoestraat door de verdachten achtervolgd.
Gekomen in de Gongrijpstraat, werden de arbeider en zijn werkgever klemgereden door een wit voertuig, waaruit de drie gewapende en gemaskerde mannen stapten en schoten afvuurde op het busje. Na hun daad reed het drietal met hoge snelheid weg in de richting van de Schietbaanweg.
De slachtoffers hebben geen verwondingen opgelopen. Het busje waarmee zij waren, vertoont kogelinslagen en is hangende het onderzoek door de politie in beslag genomen.
- ‘Suriname moet niet achterblijven in het toepassen van AI…..
- VSB en ASFA uiten bezorgdheid over invulling SER..
- ‘Het vertrek van Ramdin’: historische verkiezingen-opko…..
- Kawina krijgt podium op North Sea Jazz Festival..
- 53-jarige vrouw slaat zwangere vrouw in elkaar..
- ‘Versterking Krijgsraad essentieel voor rechtsstaat’..
- Su Aid haalt bijna SRD 5 miljoen op voor Nationale Bloedban…..
- Door wanbeleid moet Staat consulaat medewerker ruim €110.00…..
- ECD verwijdert en vernietigt vervallen en beschadigde produ…..
- Nieuwe zakelijke kansen voor Suriname na Indiase fact-findi…..
- Vingerwijzing tussen EBS en Financiën; meningsverschil over…..
- SVV 1-captain Pawiroredjo: ‘We moeten Yelyco niet onderscha…..
- Trump dreigt Rusland met sancties totdat er vrede is geslot…..
- Herwaardering voor authentieke houten huizen..
- Strijd tegen drugs en illegale visserij: Suriname en partne…..
- Mohamed verliest vergunning om schepen te exploiteren..
- Ramadhin: ‘Grootschalige investeringen in zorgsector’..
- De industrialisatiepolitiek van SU..
- Diorama over slavernij officieel geopend op plantage Freder…..
- Santokhi reikt meer dan 160 grondbeschikkingen uit te Weg n…..
- Wayne Telgt niet meer beschikbaar voor kandidatenlijst..