Een 25-jarige man, geïdentificeerd als L.S., is donderdagmiddag aangehouden nadat hij op twee verschillende locaties in Paramaribo een aanrijding veroorzaakte. De man, die niet in het bezit is van een geldig rijbewijs, sloeg na de eerste crash op de vlucht en veroorzaakte tijdens een politieachtervolging een tweede botsing.
De eerste aanrijding vond plaats ter hoogte van de kruising Havenlaan Zuid en de Van ’t Hogerhuysstraat. Toen surveillerende agenten ter plaatse kwamen, sloeg de veroorzaker op hoge snelheid op de vlucht. De politie zette direct de achtervolging in, die eindigde bij de Slangenhoutstraat.
Daar belandde de verdachte met zijn voertuig in de file, waardoor de politie hem kon benaderen. Nadat hij weigerde te stoppen, botste hij tegen zijn voorligger. De man kon vervolgens worden aangehouden en is overgebracht naar het politiebureau Herman Gooding.
Uit onderzoek bleek dat de man geen geldig rijbewijs heeft. Beide voertuigen liepen materiële schade op. L.S. krijgt boetes voor ‘rijden op zodanige wijze’ en ‘rijden over het rijwielpad’. Na overleg met het Openbaar Ministerie is hij in het belang van het onderzoek in verzekering gesteld.
De politie waarschuwt dat overtreders zich aan de wet moeten houden en niet moeten vluchten, aangezien dit extra boetes en gevolgen met zich meebrengt.
- Ramsaran prijst veteranen tijdens derde Veteranendag..
- ABOP eert inheemse en Javaanse gemeenschap..
- Bestaansrecht inheemsen..
- Minister Soeropawiro bestrijdt voortrekkerij en corruptie b…..
- NDP: verschillende gemeenschappen, één toekomst..
- Minister TCT in overleg over bushalte PL..
- Vaste commissie van DNA voert overleg met minister Misiekab…..
- Van 100 kilo naar 1: goud na helikopter-noodlanding blijkt …..
- Hof van Justitie gedenkt (ex-)parlementariërs voor bijdrage…..
- Minister Currie: peer-to-peer discussies essentieel in stri…..
- Misiekaba: ‘Ook in Wageningen moet er goede zorg zijn’..
- Minister Currie: ‘Peer-to-peer discussies sleutel tegen pes…..
- OM eist tien jaar cel voor verkrachting patiënte in ziekenh…..
- TCT-minister Landveld: ‘Toekomst personenvervoer vraagt om …..
- U-15 Natio in finale Concacaf kampioenschap..
- Het Surinaams recht is van toepassing bij de aanbesteding, …..
- RGD-directie verschaft Volksgezondheid inzage in huidige si…..
- Bouva: “Regionale relaties en diplomatieke reorganisatie kr…..
- Pokie: ‘Niemand blijft automatisch in dezelfde functie op S…..
- Verkeer in ons land eist veel slachtoffers..
- Guyana-Suriname-bekken biedt met ‘advantaged barrels’ uniek…..