Een 25-jarige man, geïdentificeerd als L.S., is donderdagmiddag aangehouden nadat hij op twee verschillende locaties in Paramaribo een aanrijding veroorzaakte. De man, die niet in het bezit is van een geldig rijbewijs, sloeg na de eerste crash op de vlucht en veroorzaakte tijdens een politieachtervolging een tweede botsing.
De eerste aanrijding vond plaats ter hoogte van de kruising Havenlaan Zuid en de Van ’t Hogerhuysstraat. Toen surveillerende agenten ter plaatse kwamen, sloeg de veroorzaker op hoge snelheid op de vlucht. De politie zette direct de achtervolging in, die eindigde bij de Slangenhoutstraat.
Daar belandde de verdachte met zijn voertuig in de file, waardoor de politie hem kon benaderen. Nadat hij weigerde te stoppen, botste hij tegen zijn voorligger. De man kon vervolgens worden aangehouden en is overgebracht naar het politiebureau Herman Gooding.
Uit onderzoek bleek dat de man geen geldig rijbewijs heeft. Beide voertuigen liepen materiële schade op. L.S. krijgt boetes voor ‘rijden op zodanige wijze’ en ‘rijden over het rijwielpad’. Na overleg met het Openbaar Ministerie is hij in het belang van het onderzoek in verzekering gesteld.
De politie waarschuwt dat overtreders zich aan de wet moeten houden en niet moeten vluchten, aangezien dit extra boetes en gevolgen met zich meebrengt.
- (Pienke) Edmé Johanna Schubert (73) Den Haag 8-8-2025..
- CASAS-directeur: ‘duidelijk luchtvaartbeleid nodig’..
- Dankbetuiging aan de heer Isaacs..
- MAS beloont best geslaagden Marowijne met laptops en Mariti…..
- Ex-korpschef Isaacs: ‘Functie van korpschef lijkt speelbal …..
- Met stakeholders beleid ontwikkelen voor gezondheidszorg, z…..
- Man aangehouden door RBTP.
- Simons: “27 voertuigen teruggehaald bij oud-president Santo…..
- Bij bezoek Landveld aan NVB: Busvergunningen worden voorlop…..
- Suriname en Frankrijk bespreken medische samenwerking en mi…..
- Mini-expo Sint Elisabethschool 1..
- Monorath belooft versterking en betere faciliteiten voor pe…..
- TotalEnergies Suriname start Scholarship Programma voor jon…..
- Besluit over toekomst SLM gebeurt binnen drie maanden..
- KPA krijgt toezeggingen voor renovatie, uniformen en wapenu…..
- Finabank zet in op financiële geletterdheid voor een sterke…..
- Juspol-minister Monorath belooft verbeteringen bij Korps Pe…..
- President Simons prijst burgerinitiatieven voor schonere bu…..
- US$ 63.000 gereserveerd voor deelname Carifesta XV..
- Gewezen korpschef Isaacs verlaat politiedienst met opgeheve…..
- ‘Tekort aan vaklieden, oneerlijke concurrentie en politiek …..