Na de verkiezingsuitslag is de VHP meteen aan het werk gegaan, gericht op stabiliteit, rust en wederopbouw van ons democratisch proces. Onze partij doet dit vanuit een verantwoordelijkheidsgevoel naar de samenleving toe, door constructief bij te dragen en de dialoog open te houden met alle relevante actoren.
Wat wij nu echter zien, is een opzettelijke weigering van de NDP—onder leiding van mevrouw Simons—om met de VHP in gesprek te gaan. In plaats van nationaal leiderschap te tonen, lijkt men juist de polarisatie op te zoeken. Dit uit zich onder andere in het verspreiden van vijandige retoriek en het dulden van racistische uitlatingen van aanhangers, wat bijdraagt aan een zorgwekkend klimaat van verdeeldheid.
De VHP heeft nooit de deur gesloten. Vijf jaar geleden was er dagelijks overleg met de toenmalige NDP-leiding in het belang van een vreedzame overgang. Vandaag ontbreekt deze respectvolle toon volledig. In plaats van oplossingen te formuleren, schuift mevrouw Simons de verantwoordelijkheid af op anderen, wat enkel haar onvermogen tot leiderschap onderstreept.
Het wordt steeds duidelijker dat het leiderschap van mevrouw Simons niet gericht is op eenheid of vooruitgang. Dit baart niet alleen de samenleving zorgen, maar ook binnen de gelederen van de NDP wordt haar rol steeds vaker als obstakel gezien. Suriname verdient beter—een leiderschap dat verbindend is, verantwoordelijk handelt en durft te communiceren. De VHP blijft openstaan voor overleg, zoals het altijd heeft gedaan, vanuit de overtuiging dat alleen via dialoog en wederzijds respect echte vooruitgang mogelijk is.
VHP
- Surinaamse politiek verre van saai: Adhin zwak gekozen, Bru…..
- De dynamiek van NDPplus: Ronnie versus Greggie op schoot bi…..
- Brunswijk ook met VHP ondersteuning vicevoorzitter DNA..
- Adhin gekozen tot voorzitter van De Nationale Assemblee..
- Brunswijk bij acclamatie gekozen tot vicevoorzitter DNA..
- Adhin gekozen als parlementsvoorzitter 2025-2030..
- Adhin gekozen tot parlementsvoorzitter met ruime meerderhei…..
- Ronnie Brunswijk officieel vicevoorzitter DNA..
- Ashwin Adhin gekozen tot parlementsvoorzitter..
- Brunswijk nu assembleelid; geen vp meer..
- DOE-voorzitter Alfaisie: “Alle DNA-leden moeten met nieuwe …..
- Brunswijk toegelaten als Assembleelid; geen vicepresident m…..
- Adhin en Sharman voorgedragen als kandidaat-voorzitters par…..
- Gajadien: geen bezwaar tegen toelating Brunswijk in DNA, in…..
- Verkiezing DNA-voorzitter: Adhin vs Sharman..
- Gruwelijke vondst aan rivieroever: lijk aangetroffen..
- Brunswijk: ‘Ik blijf vicepresident al heb ik eed afgelegd…..
- DNA brengt eerbetoon aan Etnel, Belfort en Wijdenbosch..
- CONSTANTE DRUK HEEFT GEVOLGEN..
- TE VEEL NATIONALE VRIJE DAGEN..
- Brunswijk: Ik blijf vicepresident tot opvolger is gekozen..