Het grote percentage kiezers dat niet is gaan stemmen, heeft hoogstwaarschijnlijk te maken met een diepgewortelde teleurstelling in het beleid van zowel de huidige als de vorige regering. Veel burgers hebben het vertrouwen verloren en geloven niet dat er wezenlijke veranderingen zullen plaatsvinden, ongeacht wie er aan de macht komt.
Henk Ramnandanlal, ondervoorzitter van de PALU, uit in een interview met ATV zijn verbazing over het feit dat bijna 45.000 mensen hun stem hebben uitgebracht op president Chan Santokhi. Volgens hem heeft het staatshoofd de samenleving nauwelijks de waarheid voorgehouden.
De politicus benadrukt dat de nieuw gevormde coalitie moet beseffen wat haar te doen staat. Hij prijst de zes partijen die direct na de stemmentelling tot een samenwerkingsafspraak zijn gekomen, maar waarschuwt dat het beleid grondig en radicaal moet worden veranderd om verdere problemen in het land te voorkomen.
Ramnandanlal stelt dat de PALU in zo’n situatie anders te werk zou zijn gegaan. “Wij zouden eerst hebben gekeken hoe zaken inhoudelijk beter kunnen worden aangepakt, in plaats van meteen te streven naar macht en posities.”
Volgens hem is de partij bereid samen te werken met elke andere partij, mits de inhoud leidend is. Indien de PALU wordt benaderd om een bijdrage te leveren, zal zij niet aarzelen om haar kennis beschikbaar te stellen.
Ramnandanlal hoopt dat de nieuwe coalitie haar beloften nakomt en daadwerkelijk het volk zal betrekken bij de uitvoering van het beleid.
- Thailand wint Miss World-verkiezing 2025..
- Duizenden vrouwen met ongeneeslijke borstkanker krijgen nie…..
- Zwaarbewapende mannen beroven goudkamp in het binnenland..
- President Santokhi benadrukt wettelijke rol bij verkiezings…..
- VHP uit kritiek op verloop verkiezingen en roept op tot dui…..
- VREEMDE REDENERING NPS-VOORZITTER..
- President bezig de democratie te ondermijnen..
- Woning te Asigron door brand verwoest..
- Marwina nieuwe U19-jongens volleybalkampioen..
- President handelde binnen wettelijke en grondwettelijke kad…..
- Diverse NDP-waterdragers binnen de NPS..
- 70 medewerkers Security Alliance ontslagen..
- President misbruikt decreet politieke partijen bij bewust v…..
- Besluiten in regeringsraad: van bermonderhoud tot verkaveli…..
- Communicatieafdeling: “President Santokhi handelde binnen w…..
- CHANS KARMA..
- HET CIRCUS IN MARRIOTT..
- NDP hekelt inmenging president in verkiezingsproces..
- Ontslagvergunning verleend voor zeventig werknemers Securit…..
- Nieuwe DNA moet uiterlijk 29 juni aantreden; Brunswijk geno…..
- Voorlopige resultaten bekend; zetelverdeling niet veranderd..