Het grote percentage kiezers dat niet is gaan stemmen, heeft hoogstwaarschijnlijk te maken met een diepgewortelde teleurstelling in het beleid van zowel de huidige als de vorige regering. Veel burgers hebben het vertrouwen verloren en geloven niet dat er wezenlijke veranderingen zullen plaatsvinden, ongeacht wie er aan de macht komt.
Henk Ramnandanlal, ondervoorzitter van de PALU, uit in een interview met ATV zijn verbazing over het feit dat bijna 45.000 mensen hun stem hebben uitgebracht op president Chan Santokhi. Volgens hem heeft het staatshoofd de samenleving nauwelijks de waarheid voorgehouden.
De politicus benadrukt dat de nieuw gevormde coalitie moet beseffen wat haar te doen staat. Hij prijst de zes partijen die direct na de stemmentelling tot een samenwerkingsafspraak zijn gekomen, maar waarschuwt dat het beleid grondig en radicaal moet worden veranderd om verdere problemen in het land te voorkomen.
Ramnandanlal stelt dat de PALU in zo’n situatie anders te werk zou zijn gegaan. “Wij zouden eerst hebben gekeken hoe zaken inhoudelijk beter kunnen worden aangepakt, in plaats van meteen te streven naar macht en posities.”
Volgens hem is de partij bereid samen te werken met elke andere partij, mits de inhoud leidend is. Indien de PALU wordt benaderd om een bijdrage te leveren, zal zij niet aarzelen om haar kennis beschikbaar te stellen.
Ramnandanlal hoopt dat de nieuwe coalitie haar beloften nakomt en daadwerkelijk het volk zal betrekken bij de uitvoering van het beleid.
- Roel Frederik Lim A Po..
- Ramon Ramsoek..
- US$ 10,5 miljard offshore-project luidt tijdperk van diepze…..
- Stienstra: ‘CASAS functioneert al jaren niet als onafhankel…..
- Twee gewelddadige overvallen kort na elkaar op klaarlichte …..
- Jean-Paul Boëtius gelooft in succes Natio..
- Rijbewijs 70-jarige ingetrokken na opvallend gedrag tijdens…..
- OM eist tot 35 jaar cel in brute moordzaak op ondernemer A…..
- CUS: Een moment van eenheid en culturele waardering..
- Public Announcement Block 6+8 TotalEnergies..
- Luchtvaartschande..
- Nederlands kamerlid: “Onder Santokhi geen structurele vooru…..
- Bedrijfsongeval in zinkplatenfabriek: linkerhand arbeider v…..
- ‘Beschadigde USD nog steeds geldig in Suriname’..
- McDonald’s Ouderkamer Project viert 20 jaar..
- SBV: Licht beschadigde Amerikaanse dollarbiljetten blijven …..
- President Santokhi: “Laten we de kracht van onze diversitei…..
- Efficiëntie wint het van financieel belang bij online CBB-d…..
- VHP 152 Jaar Hindostaanse immigratie..
- Kioe A Sen: “Verjonging versterkt dienstbaarheid aan de sam…..
- VHP roept op tot herbezinning en verbinding op 5 juni..