Het grote percentage kiezers dat niet is gaan stemmen, heeft hoogstwaarschijnlijk te maken met een diepgewortelde teleurstelling in het beleid van zowel de huidige als de vorige regering. Veel burgers hebben het vertrouwen verloren en geloven niet dat er wezenlijke veranderingen zullen plaatsvinden, ongeacht wie er aan de macht komt.
Henk Ramnandanlal, ondervoorzitter van de PALU, uit in een interview met ATV zijn verbazing over het feit dat bijna 45.000 mensen hun stem hebben uitgebracht op president Chan Santokhi. Volgens hem heeft het staatshoofd de samenleving nauwelijks de waarheid voorgehouden.
De politicus benadrukt dat de nieuw gevormde coalitie moet beseffen wat haar te doen staat. Hij prijst de zes partijen die direct na de stemmentelling tot een samenwerkingsafspraak zijn gekomen, maar waarschuwt dat het beleid grondig en radicaal moet worden veranderd om verdere problemen in het land te voorkomen.
Ramnandanlal stelt dat de PALU in zo’n situatie anders te werk zou zijn gegaan. “Wij zouden eerst hebben gekeken hoe zaken inhoudelijk beter kunnen worden aangepakt, in plaats van meteen te streven naar macht en posities.”
Volgens hem is de partij bereid samen te werken met elke andere partij, mits de inhoud leidend is. Indien de PALU wordt benaderd om een bijdrage te leveren, zal zij niet aarzelen om haar kennis beschikbaar te stellen.
Ramnandanlal hoopt dat de nieuwe coalitie haar beloften nakomt en daadwerkelijk het volk zal betrekken bij de uitvoering van het beleid.
- ECD vernietigt vervallen producten..
- Ruim 120 kinderen aanwezig bij KFC Kids Race..
- Generaal Kioe A Sen: “De soldaat is er niet voor mij, ik be…..
- Lions Club Para zet basisscholen in het zonnetje op Wereld …..
- Regering keurt belangrijke sociale en economische besluiten…..
- Holness volgt Mottley op als voorzitter Caricom..
- Apple koopt 100.000 koolstofkredieten van Guyana ter compen…..
- NDP eert Hindostaanse gemeenschap als pijler van nationale …..
- Hardeo Ramadhin: Vermeende rivaliteit tussen Adhin en Simon…..
- Banken roepen op tot acceptatie van licht beschadigde dolla…..
- NDP domineert verkiezingen in Brokopondo..
- Kolonel b.d. Ronald Dongor overleden: Zijn nalatenschap is …..
- Meervoudige doelen bij spelletjes voor kinderen met beperki…..
- Minister Dasai: “We moeten beseffen dat het milieu een verl…..
- C-47 ernstig tegen samenvoeging Arbeid en Volksgezondheid..
- Ramdin aan het roer van OAS: ‘Samen bouwen aan een toekomst…..
- NPS roept op tot harmonie: Onze culturele rijkdom is onze k…..
- NPS: Ons arsenaal aan culturen koesteren..
- Zoon vicepresident blijft aangehouden voor poging tot doods…..
- Criminelen slaan toe in woning en vluchten via bosschage..
- Opheffen ministerie van Arbeid is een valse start..