Minister Amar Ramadhin van Volksgezondheid uitte zijn frustratie over de beweringen van Mohamed Amzad Abdoel, vooral door de zware beschuldigingen die tegen hem werden geuit. Bij de aanvang van de wekelijkse vergadering van de Raad van Ministers (RvM), stelde de minister dat Abdoel niet “man’s genoeg” was om hem persoonlijk met de feiten en waarheid te confronteren.
Ramadhin wees de uitspraken van Abdoel over vermeende betalingen voor hartoperaties van SRD 250.000 en hartklepoperaties van SRD 72.000 resoluut van de hand. Volgens de minister zijn deze beweringen volkomen onwaar. In zijn reactie benadrukte Ramadhin dat geen enkele patiënt dergelijke bedragen heeft betaald voor de behandelingen die Abdoel noemde.
Hij suggereerde dat Abdoel eerder probeert politieke strategische punten te maken in plaats van feiten te presenteren, waarbij hij de NDP beschuldigde van misleiding ten behoeve van verkiezingsoverwinningen, wat schadelijk zou zijn voor de volksgezondheid en staatsfinanciën.
Ramadhin verdedigde zijn geloofwaardigheid en pleitte voor eerlijke en haalbare beloften in de politiek. Hij benadrukte dat de regering aanzienlijk heeft geïnvesteerd in de gezondheidszorg, waaronder de oprichting van een nieuwe kinderoncologie-unit, verbetering van de Spoed Eisende Hulp (SEH) en renovaties van poliklinieken in Saramacca, die al tientallen jaren niet waren aangepakt.
De minister gaf aan dat deze stappen een positieve bijdrage leveren aan de verbetering van de zorginfrastructuur, wat uiteindelijk ten goede komt aan de Surinaamse bevolking.
- Centrale Bank van Suriname heet binnenkort anders: Chinese …..
- Jaarlijks 15 tot 20 nieuwe gevallen van kinderkanker in Sur…..
- EX-PILOOT BEKRITISEERT BELEID SLM..
- Hovenierscursus voor jongeren in Paramaribo..
- Caricom-top in Barbados wordt ‘cruciale’ meeting..
- Bewoners Alkmaar kunnen rekenen op water uit de kraan..
- Massale opkomst bij 100K+ Massameeting en viering 35 jaar A…..
- Zaaksofficier SPSB II-zaak vraagt uitstel aan kantonrechter..
- Tjatjie maakt muzikale comeback..
- Workshop METT-Assessment inzake Centraal Suriname Natuurres…..
- Kustwacht Suriname houdt twee illegale vissersvaartuigen aa…..
- 8.000 kiezers moeten hun ID-kaart nog ophalen..
- Simons: “Breng me naar de procureur-generaal”..
- Robinhood wil tachtigjarig bestaan vieren met Braziliaanse …..
- PALU wil met partners alternatief vormen..
- Kanker een van de voornaamste doodsoorzaken bij kinderen..
- Suriname en de BENELUX-staten tekenen twee overeenkomsten..
- A20, DOE en PRO: ‘Suriname, hier zijn wij. Hét alternatief!…..
- Van der San ziet A20 zetels pakken, NDP 18 en VHP 11 zetels..
- ECD ontdekt vervallen producten bij controle kassasystemen..
- Korps Politie Suriname feliciteert lichting 15 februari 199…..