Minister Amar Ramadhin van Volksgezondheid uitte zijn frustratie over de beweringen van Mohamed Amzad Abdoel, vooral door de zware beschuldigingen die tegen hem werden geuit. Bij de aanvang van de wekelijkse vergadering van de Raad van Ministers (RvM), stelde de minister dat Abdoel niet “man’s genoeg” was om hem persoonlijk met de feiten en waarheid te confronteren.
Ramadhin wees de uitspraken van Abdoel over vermeende betalingen voor hartoperaties van SRD 250.000 en hartklepoperaties van SRD 72.000 resoluut van de hand. Volgens de minister zijn deze beweringen volkomen onwaar. In zijn reactie benadrukte Ramadhin dat geen enkele patiënt dergelijke bedragen heeft betaald voor de behandelingen die Abdoel noemde.
Hij suggereerde dat Abdoel eerder probeert politieke strategische punten te maken in plaats van feiten te presenteren, waarbij hij de NDP beschuldigde van misleiding ten behoeve van verkiezingsoverwinningen, wat schadelijk zou zijn voor de volksgezondheid en staatsfinanciën.
Ramadhin verdedigde zijn geloofwaardigheid en pleitte voor eerlijke en haalbare beloften in de politiek. Hij benadrukte dat de regering aanzienlijk heeft geïnvesteerd in de gezondheidszorg, waaronder de oprichting van een nieuwe kinderoncologie-unit, verbetering van de Spoed Eisende Hulp (SEH) en renovaties van poliklinieken in Saramacca, die al tientallen jaren niet waren aangepakt.
De minister gaf aan dat deze stappen een positieve bijdrage leveren aan de verbetering van de zorginfrastructuur, wat uiteindelijk ten goede komt aan de Surinaamse bevolking.
- NOODZAAK, HOOFDZAAK, BIJZAAK..
- Wegomlegging Havenlaan Zuid voor ceremoniële naamsveranderi…..
- ‘Groene Ontwikkelingsstrategie’ heeft breed dra…..
- Reactie NDP op dWT: misinformatie of desinformatie?..
- NPS GING DRIE KEER IN DE FOUT..
- PRESIDENT GEERLINGS-SIMONS..
- Waarom Surinam Airways niet groter kan worden..
- Rusland: deze verkiezingen de belangrijkste in 50 jaar tijd..
- Volleyballers Yelyco sturen SVV met hangende hoofden terug..
- President Santokhi naar Barbados voor Caricom-top..
- Truckeigenaar die illegaal grofvuil dumpt ‘ernstig aangespr…..
- Alice Amafo keert terug naar ABOP: “De echte Queen is terug…..
- Landelijke operatie ‘Blitz’ moet de veiligheid …..
- Politiebericht over overleden bromfietser Martin Luther Kin…..
- Surinaamse ondernemers moeten uit comfortzone stappen en me…..
- Jagesar breekt lans voor senioren en jongeren..
- Visvergunningenkwestie sleept zich voort..
- Bewolkt in de ochtend, wat regen in de middag..
- Internationale organisaties en ambassades observeren ook de…..
- Havenlaan Zuid dinsdag zes uren niet toegankelijk voor verk…..
- Drie aangehouden tijdens operatie Blitz; één verdachte ontk…..