Radio Boskopu ligt al geruime tijd stil door technische problemen. Dit zei directeur Gilles Nasa tijdens een gesprek met minister Miquella Huur van Regionale Ontwikkeling (RO). Voor herstel zijn volgens hem dringend studiomateriaal, airconditioning en transportmiddelen nodig.
Tijdens het overleg met Nasa op 21 augustus waren ook vertegenwoordigers van de personeelsbond van RO (ABPRO), de Stichting Fonds Ontwikkeling Binnenland (SFOB) en Stichting Radio Boskopu aanwezig. Diverse knelpunten die de leden raken, kwamen daarbij aan de orde.
De bond legde de nadruk op de noodzaak van bevorderingen, gratificaties en aanpassing van toelagen voor het personeel. De SFOB wees op huisvestingsproblemen, gebrek aan vervoer en personeelstekort in het binnenland.
Minister Huur gaf aan de kwesties nader te zullen onderzoeken. Zij wacht voorstellen en offertes af om de problemen gericht aan te pakken en onderstreepte dat Radio Boskopu moet uitgroeien tot een burgergericht radiostation, passend in de bredere lijn van decentralisatie.
- Toerisme in Suriname: de droom die weigert wakker te worden..
- Minister Currie: “Verandering begint met een goede inventar…..
- AUTOKERKHOVEN TE ALBINA..
- Minister Misiekaba: Volledig functioneren Streekziekenhuis …..
- De Advent van nieuwe diplomaten..
- Subsidies voor projecten slavernijverleden kunnen worden aa…..
- Botsing tussen twee zware machines bij Newmont zorgt voor o…..
- In het Duitse Bautzen protesteert extreemrechts tegen Pride…..
- Vivian Santusha Sahebdin Hardeveld (48) Amsterdam 8-8-2025..
- Koi Carper deelt eerste tik uit bij start mannen hoofdklass…..
- Byon Evan Benschop..
- Analyse van het IDB-ultimatum aan Suriname: Rechter versus …..
- President belooft officiële erkenning inheemsen en stop con…..
- Laatste horde Natio WK 2026..
- VIDS en OSIP moedigen Cabendadorp aan om rechten en erfgoed…..
- 25-jarige brengt man twee steekverwondingen toe..
- 16-jarige belandt met auto in goot aan Monplaisirweg..
- Jeugdambassadeur Richard Pinas: ‘Nationaal Caricom Platform…..
- Ontvluchte arrestanten Ardjopawiro en Cabenda weer achter s…..
- Stiefvader en collega aangehouden voor ontucht minderjarig …..
- Update: Vier arrestanten ontvlucht uit cellenhuis Santodorp….