Radio Boskopu ligt al geruime tijd stil door technische problemen. Dit zei directeur Gilles Nasa tijdens een gesprek met minister Miquella Huur van Regionale Ontwikkeling (RO). Voor herstel zijn volgens hem dringend studiomateriaal, airconditioning en transportmiddelen nodig.
Tijdens het overleg met Nasa op 21 augustus waren ook vertegenwoordigers van de personeelsbond van RO (ABPRO), de Stichting Fonds Ontwikkeling Binnenland (SFOB) en Stichting Radio Boskopu aanwezig. Diverse knelpunten die de leden raken, kwamen daarbij aan de orde.
De bond legde de nadruk op de noodzaak van bevorderingen, gratificaties en aanpassing van toelagen voor het personeel. De SFOB wees op huisvestingsproblemen, gebrek aan vervoer en personeelstekort in het binnenland.
Minister Huur gaf aan de kwesties nader te zullen onderzoeken. Zij wacht voorstellen en offertes af om de problemen gericht aan te pakken en onderstreepte dat Radio Boskopu moet uitgroeien tot een burgergericht radiostation, passend in de bredere lijn van decentralisatie.
- IDB wijst op contractbreuk Suriname bij uitvoering vonnis V…..
- Dagblad Suriname, maandag 4 augustus 2025..
- Essed: helft ministersteam lijkt geschikt..
- Populistische liefdadigheid bij gebrek aan armoedebeleid..
- Cultuur, regen en ritme kleuren festivalweekend in Nickerie..
- Geef slachtoffers een stem in de rechtszaal..
- Driedaags Festival De Guianas gehouden in Nickerie..
- Militairen en leden KPS sluiten meertalige taaltraining suc…..
- Vooruitgang in samenwerking tussen Caribisch gebied en Afri…..
- GERHARDINA PAULINA WOLFF (100) Paramaribo 28-7-2025..
- ‘NPS fractiefonds lost niets op’..
- Geld en cocaïne gestolen bij politie..
- Grassalco wil export uitbreiden binnen de Caribische regio..
- TCT moet gebouw Jaggernath Lachmonstraat ontruimen door eno…..