PARAMARIBO — Shaquille Petrusi was zaterdagavond de grote man bij Flora. De jongens uit Flora en omgeving zorgden voor een verrassing in de Suriname Major League (SML), door Politie Voetbal Vrienden (PVV) met 1-0 te verslaan.
De matchwinner rondde in de 65ste minuut een snelle aanval af door de bal in te tikken. PVV verloor ook Kevin Palan, die vanwege een lelijke overtreding rood werd gekleurd door arbiter Sergio Rozenhout.
” In de 65ste minuut voerde Flora een van de weinige geslaagde aanvallen goed uit, waarna Petrusi die beheerst afrondde”
De ploeg van de Politie Voetbal Vrienden had het beste deel van het spel in handen. Dat overwicht hebben ze echter niet in doelpunten kunnen omzetten. Hun aanvallers misten scherpte of vonden Flora doelman Kevin Pandoi op hun weg.
De sluitpost moest kort voor rust vanwege een blessure vervangen worden. In zijn plaats kwam Marichio de Lisle die erg hard zijn best heeft gedaan om zijn doel schoon te houden.
Het verzuimen om te scoren, kwam PVV erg duur te staan. In de 65ste minuut voerde Flora een van de weinige geslaagde aanvallen goed uit, waarna Petrusi die beheerst afrondde.
De aanvaller schoot de bal tussen de benen van PVV-doelman Demelcio Fer; 1-0. Hij kreeg direct daarna weer de kans om uit een soortgelijke aanval te scoren, maar was minder fortuinlijk deze keer.
Kort daarna kreeg PVV nog een slag te verwerken. Palan mocht als gevolg een zware overtreding voortijdig de kleedkamers opzoeken van arbiter Sergio Rozenhout.
Door het verlies is PVV de vierde plek voor nu kwijt. Die wordt nu bezet door Voorwaarts (12 competitiepunten), die zondag de topper speelt tegen Transvaal. Inter Moengotapoe won vrijdagavond met 4-0 van Inter Wanica en staat momenteel derde met 13 punten.
- NDP: Ramadan, zuiverheid van gedachten en handelen..
- Commerciële sekswerkers Anamoestraat en omgeving verwijder…..
- Ramadan boodschap president Chandrikapersad Santokhi ..
- SVV 1 en Yelyco op voorsprong in U15-meisjes volleybal play…..
- Menzo haalt Shaquille Stein bij voorselectie Natio..
- Politie treedt op: commerciële sekswerkers Anamoestraat en …..
- Wereldbank looft samenwerking met Suriname..
- Verdachte (24) van beroving Chinese winkel op 6 januari is …..
- OAS: ‘Het Venezolaanse regime moet onmiddellijk stoppen met…..
- Overheid neemt snelle maatregelen na dambreuk Weg naar Zee..
- Korpschef bezorgd over tippelarij in woongebieden..
- Dambreuk Weg naar Zee aangepakt..
- RSS Barracuda versterkt maritieme veiligheid Suriname..
- PAKITTOW EERST, DAN DE REST..
- De eerste ontmoeting met de politieke partij PRO (Partij vo…..
- Caricom waarschuwt Venezuela tegen verkiezingen op grondgeb…..
- Kick-off Project “Facilitaire Verbetering Mandirs”..
- Nou ja..
- Wood Mackenzie: Inkomsten blok 58 gebruiken voor blok 52..
- Muziekauteursrechten..
- Bewoners dakloos na verwoestende brand in appartement..