PARAMARIBO — Shaquille Petrusi was zaterdagavond de grote man bij Flora. De jongens uit Flora en omgeving zorgden voor een verrassing in de Suriname Major League (SML), door Politie Voetbal Vrienden (PVV) met 1-0 te verslaan.
De matchwinner rondde in de 65ste minuut een snelle aanval af door de bal in te tikken. PVV verloor ook Kevin Palan, die vanwege een lelijke overtreding rood werd gekleurd door arbiter Sergio Rozenhout.
” In de 65ste minuut voerde Flora een van de weinige geslaagde aanvallen goed uit, waarna Petrusi die beheerst afrondde”
De ploeg van de Politie Voetbal Vrienden had het beste deel van het spel in handen. Dat overwicht hebben ze echter niet in doelpunten kunnen omzetten. Hun aanvallers misten scherpte of vonden Flora doelman Kevin Pandoi op hun weg.
De sluitpost moest kort voor rust vanwege een blessure vervangen worden. In zijn plaats kwam Marichio de Lisle die erg hard zijn best heeft gedaan om zijn doel schoon te houden.
Het verzuimen om te scoren, kwam PVV erg duur te staan. In de 65ste minuut voerde Flora een van de weinige geslaagde aanvallen goed uit, waarna Petrusi die beheerst afrondde.
De aanvaller schoot de bal tussen de benen van PVV-doelman Demelcio Fer; 1-0. Hij kreeg direct daarna weer de kans om uit een soortgelijke aanval te scoren, maar was minder fortuinlijk deze keer.
Kort daarna kreeg PVV nog een slag te verwerken. Palan mocht als gevolg een zware overtreding voortijdig de kleedkamers opzoeken van arbiter Sergio Rozenhout.
Door het verlies is PVV de vierde plek voor nu kwijt. Die wordt nu bezet door Voorwaarts (12 competitiepunten), die zondag de topper speelt tegen Transvaal. Inter Moengotapoe won vrijdagavond met 4-0 van Inter Wanica en staat momenteel derde met 13 punten.
- Suriname heeft te veel rijkdom om armoede te moeten ervaren…..
- Strafzaak Kromosoeto en Hew A Kee 21 maart weer op de rol..
- Openbaar Ministerie persisteert bij strafeis van 8 jaar in …..
- Podiumkunst ter aanmoediging om democratie te beleven..
- PALU: ‘Samenleving zit bovenop IMF inflatie tijdbom’..
- Volleybalsters Condor revancheren zich op Yellow Birds..
- ‘Zie ginds komt de stoomboot uit Spanje aan..
- Amerikaans bedrijf Firefly doet eerste maanlanding..
- Bromfiets dief aangehouden en in verzekering gesteld..
- Suriname achter protest tegen Venezolaanse provocatie in Gu…..
- Situatie Brantimakaweg te Weg naar Zee meer dan urgent..
- Verdachte herkend aan lichaamskenmerken en aangehouden na r…..
- Na moskeeën nu verbetering mandirs..
- Guyana en partners op standby na Venezolaanse militaire ope…..
- Quick Response Team houdt verdachte aan..
- KPS krijgt veiligheidsattributen van de Franse ambassade..
- Plein feliciteert Rusland bijvoorbaat met presidentschap..
- Amafo roept op tot nationale strijd tegen armoede..
- LEERKRACHTEN VERDIENEN RESPECT..
- VERRUWING EN MOREEL VERVAL: WIE GRIJPT IN?..
- Veel bewolking met kans op wat regen..