PARAMARIBO — Shaquille Petrusi was zaterdagavond de grote man bij Flora. De jongens uit Flora en omgeving zorgden voor een verrassing in de Suriname Major League (SML), door Politie Voetbal Vrienden (PVV) met 1-0 te verslaan.
De matchwinner rondde in de 65ste minuut een snelle aanval af door de bal in te tikken. PVV verloor ook Kevin Palan, die vanwege een lelijke overtreding rood werd gekleurd door arbiter Sergio Rozenhout.
” In de 65ste minuut voerde Flora een van de weinige geslaagde aanvallen goed uit, waarna Petrusi die beheerst afrondde”
De ploeg van de Politie Voetbal Vrienden had het beste deel van het spel in handen. Dat overwicht hebben ze echter niet in doelpunten kunnen omzetten. Hun aanvallers misten scherpte of vonden Flora doelman Kevin Pandoi op hun weg.
De sluitpost moest kort voor rust vanwege een blessure vervangen worden. In zijn plaats kwam Marichio de Lisle die erg hard zijn best heeft gedaan om zijn doel schoon te houden.
Het verzuimen om te scoren, kwam PVV erg duur te staan. In de 65ste minuut voerde Flora een van de weinige geslaagde aanvallen goed uit, waarna Petrusi die beheerst afrondde.
De aanvaller schoot de bal tussen de benen van PVV-doelman Demelcio Fer; 1-0. Hij kreeg direct daarna weer de kans om uit een soortgelijke aanval te scoren, maar was minder fortuinlijk deze keer.
Kort daarna kreeg PVV nog een slag te verwerken. Palan mocht als gevolg een zware overtreding voortijdig de kleedkamers opzoeken van arbiter Sergio Rozenhout.
Door het verlies is PVV de vierde plek voor nu kwijt. Die wordt nu bezet door Voorwaarts (12 competitiepunten), die zondag de topper speelt tegen Transvaal. Inter Moengotapoe won vrijdagavond met 4-0 van Inter Wanica en staat momenteel derde met 13 punten.
- Nickerie ontvangt schoolmeubilair en medische (hulp)goedere…..
- Leven Frits van Troon op witte doek..
- KTPI hoopt comeback te maken met nieuwe voorzitter..
- President ontkent: verhoging sociale uitkeringen is geen ve…..
- Ministerraad moet nog beslissen over aankoop nieuw pand voo…..
- Agrarische sector Suriname nog steeds niet voorbereid op ge…..
- Hooggerechtshof: Trump mag betalingen hulporganisaties niet…..
- Jonge vrouw om het leven gebracht door partner..
- Autobrand aan de Kasyustraat in Nickerie..
- Gratis medisch advies tijdens Heart for Women-initiatief..
- Inter Milan en Oranje-rechtsback Dumfries feliciteren SML m…..
- President Santokhi leest voor aan leerlingen van O.S. Midde…..
- SVS viert 74 jaar en zet in op vernieuwing, partnerschappen…..
- Verhoging sociale uitkeringen geen verkiezingsstunt, zegt p…..
- Leidraad voor LGBTQ+ inclusieve gezondheidszorg..
- Lectorenteam PTC deelt voortgang en plannen met president S…..
- Regen in de ochtend, onweersbuien in de middag..
- Regering keurt verhoging uitkeringen en bijstand goed..
- VES: 5.000 gezondheidszorg verleners met hoger salaris; een…..
- Hooggerechtshof VS: Trump mag ontwikkelingshulp niet onmidd…..
- Glenn Raül Hok A Hin (64) Amersfoort 1-3-2025..