PARAMARIBO — Shaquille Petrusi was zaterdagavond de grote man bij Flora. De jongens uit Flora en omgeving zorgden voor een verrassing in de Suriname Major League (SML), door Politie Voetbal Vrienden (PVV) met 1-0 te verslaan.
De matchwinner rondde in de 65ste minuut een snelle aanval af door de bal in te tikken. PVV verloor ook Kevin Palan, die vanwege een lelijke overtreding rood werd gekleurd door arbiter Sergio Rozenhout.
” In de 65ste minuut voerde Flora een van de weinige geslaagde aanvallen goed uit, waarna Petrusi die beheerst afrondde”
De ploeg van de Politie Voetbal Vrienden had het beste deel van het spel in handen. Dat overwicht hebben ze echter niet in doelpunten kunnen omzetten. Hun aanvallers misten scherpte of vonden Flora doelman Kevin Pandoi op hun weg.
De sluitpost moest kort voor rust vanwege een blessure vervangen worden. In zijn plaats kwam Marichio de Lisle die erg hard zijn best heeft gedaan om zijn doel schoon te houden.
Het verzuimen om te scoren, kwam PVV erg duur te staan. In de 65ste minuut voerde Flora een van de weinige geslaagde aanvallen goed uit, waarna Petrusi die beheerst afrondde.
De aanvaller schoot de bal tussen de benen van PVV-doelman Demelcio Fer; 1-0. Hij kreeg direct daarna weer de kans om uit een soortgelijke aanval te scoren, maar was minder fortuinlijk deze keer.
Kort daarna kreeg PVV nog een slag te verwerken. Palan mocht als gevolg een zware overtreding voortijdig de kleedkamers opzoeken van arbiter Sergio Rozenhout.
Door het verlies is PVV de vierde plek voor nu kwijt. Die wordt nu bezet door Voorwaarts (12 competitiepunten), die zondag de topper speelt tegen Transvaal. Inter Moengotapoe won vrijdagavond met 4-0 van Inter Wanica en staat momenteel derde met 13 punten.
- Twee broers aangehouden in twee afzonderlijke gevallen..
- Santokhi: ‘wij zullen geen lege staatskas achterlaten’..
- De stroomtarieven (3): ‘Regering moet EAS ruimte geven wett…..
- Paraguay trekt zijn kandidatuur voor OAS-secretariaat-gener…..
- Weg naar OAS-leiderschap lijkt geplaveid voor Ramdin..
- Wegomlegging kruising Zwartenhovenbrug-/Sophie Redmondstraa…..
- Santokhi: ‘Verhoging sociale uitkeringen geen verkiezingsst…..
- Amoksi: ‘Geen groepsverkrachting, maar groepsseks binnen KP…..
- 22-jarige om het leven gebracht door partner..
- Wereldbank wijzigt beleid: Centraal aanspreekpunt in Surina…..
- ‘Niets nog definitief bij kandidering Optsu’..
- Simons ontvangt T-shirt voor campagne “Jouw stem het versch…..
- Minimumuurloon van SRD 49,12 naar SRD 52,47..
- Onmiddellijke actie op noodsituatie Weg naar Zee..
- EU-leiders steunen defensie-uitbreiding en Zelensky..
- Man brengt 22-jarige vrouw om het leven, waarna hij de hand…..
- Nadere goedkeuringen en presentaties tijdens regeringsraads…..
- Minimumuurloon per april SRD 52,47..
- Cheng Koon Ching (m.b.a. Fung)..
- Naomi Eliza Robinson..
- Verdachte pleegt suïcide na moord op partner..