De Progressief Verheffende Partij (PVP) zal tot het laatste moment strijden voor deelname aan de verkiezingen van 2025. De kortgedingrechter heeft besloten dat de partij niet conform een bepaling in de statuten en het huishoudelijk reglement heeft gehandeld, voor de registratie bij het Centraal Hoofdstembureau (CHS). Nadat het CHS de registratie afwees, is de partij in administratief beroep gegaan bij de president, die het vervolgens ook afwees. Daarna werd een kortgeding aangespannen, waarbij de rechter vanochtend uitspraak deed in het nadeel van de partij.
De voorzitter van de PVP, Roy Bhikarie, zegt tegen . dat hij het vonnis nog niet in handen heeft. Echter, hij weet nu al dat de partij in hoger beroep gaat. En als dat ook geen vruchten afwerpt, zal hij internationaal zijn recht zoeken. Hij vindt dat een deel van de samenleving wordt uitgesloten om haar stem uit te brengen.
De PVP stelt zich op het standpunt dat drie van de vijf bestuursleden een besluitenlijst moeten tekenen zodat die rechtsgeldig is. Aangezien er vijf bestuursleden zijn, kunnen de overige twee geen invloed op besluiten uitoefenen wanneer de meerderheid reeds overeenstemming heeft. Het CHS vindt dat alle vijf bestuursleden de lijst moeten ondertekenen.
- Permanente expo Anton de Kom in Openluchtmuseum Nieuw-Amste…..
- Filipijnse oud-president Rodrigo Duterte gearresteerd..
- Project ‘Labor Market Alignment with New Industries’ moet d…..
- Filipijnse oud-president Duterte opgepakt wegens misdaden t…..
- PVV verslaat Broki met 4-0..
- Team Adhin wint Nationale Viertallen Kampioenschappen SBB..
- BRED Banque Populaire brengt beleefdheidsbezoek aan preside…..
- Na het koffiedik kijken…..
- Uitgifte van 200 percelen langs de Libanonweg..
- Alleen mensen die ergens naar streven zijn interessant..
- Cursisten vervaardigen regenbeschermkappen voor Telecomcont…..
- De (on)toegankelijke zorg..
- PVP daagt CHS en president voor de rechter wegens geweigerd…..
- Hof van Justitie: Jones moet uitspraken rectificeren..
- Spoed behandeling kortgedingen PVP en NOP..
- Verenigde Staten feliciteren Ramdin met verkiezing tot OAS-…..
- Separatisten vallen passagierstrein aan in Pakistan..
- Nederlandse juristen en studenten op studiereis in Suriname…..
- Sanitaire voorzieningen Swami Wirjanandschool gerenoveerd..
- Missie Indiase ondernemers voor beleefdheidsbezoek op AWJ..
- Hoofdkapitein Amoesi: “Er is rust en orde bij NPS”..