Op 4 februari 2025 heeft een delegatie onder leiding van de Procureur-Generaal, mw. mr. G. Paragsingh, een werkbezoek gebracht aan Apoera. De delegatie bestond naast de Procureur-Generaal uit de korpschef, dhr. B. Isaacs, hoofdofficier van justitie, mw. mr. N. Maikoe, substituut-officier van justitie, mw. mr. R. Chotkoe en een vertegenwoordiger van UNICEF, mw. S. Soekhoe.
Tijdens het werkbezoek vond een bespreking plaats met het districtsbestuur, de kapiteins van de dorpen Apoera, Washabo en Section, schoolhoofden en de plaatselijke politie. Hierbij werd gesproken over de actuele uitdagingen in deze dorpen en mogelijkheden voor samenwerking, zoals op het gebied van veiligheid, rechtshandhaving, jeugd en zeden.
Aansluitend vond een overleg plaats met het politiepersoneel, waarin aandacht werd besteed aan hun werkomstandigheden en de specifieke veiligheidsvraagstukken in het gebied. Het bezoek werd afgesloten met een rondleiding door de dorpen, waarna de delegatie in de middag weer terugkeerde.
De Procureur-Generaal blikt tevreden terug op een vruchtbare oriëntatiebezoek en benadrukt het belang van een nauwe samenwerking tussen justitie, politie en de lokale gemeenschappen. Het Openbaar Ministerie zal, in samenwerking met UNICEF, de mogelijkheden bekijken om de zorgpunten in deze dorpen spoedig aan te pakken.
Procureur-Generaal brengt oriëntatiebezoek aan Apoera Korps Politie Suriname.
- Het West-Suriname ontwikkelingsplan van Dr. Ir. Frank Essed..
- Tsang: “Willekeur als Centrale Bank alles zelf mag bepale…..
- Williams: “Surinaams volk is teleurgesteld en gedemotiveerd…..
- VIDS wil volledige informatie krijgen over kwestie Chinalco..
- ‘Winderig weer lastig voor vissers’..
- Man aangehouden voor overtreden beschermingsbevel..
- Verdachte die ondanks beschermingsbevel ex-vrouw molesteerd…..
- Defensie maakt inhaalslag; 100 militairen gedecoreerd..
- Copix Foundation presenteert Short Film Festival vol Surina…..
- Asabina: “SZF mist solidariteit”..
- Surinaamse eindselectie Tri Nations Cup bekend..
- Bermen worden weer aangepakt na contractverlenging met onde…..
- Consumentenprijzen in december 2024 gemiddeld met 0.5% gest…..
- VIDS waarschuwt opnieuw over bezwaren rond Chinalco-deal..
- Commissie Veiligheid Verkiezingen 2025 KPS brengt veldbezoe…..
- Ton Groot Haar vereeuwigt huidige generatie Sranan Boeroes …..
- Mac Andrew: ‘Werknemers verwachten betaling in strijd met h…..
- Uitspraak rechtszaak tussen NPS en OKB..
- Nieuwe Trucking Center verbetert logistiek in Suriname..
- Particulieren moeten binnenkort meer betalen voor vuil dump…..
- Patiëntenplatform dringt aan op uitvoering Plan Gezondheids…..