Op 4 februari 2025 heeft een delegatie onder leiding van de Procureur-Generaal, mw. mr. G. Paragsingh, een werkbezoek gebracht aan Apoera. De delegatie bestond naast de Procureur-Generaal uit de korpschef, dhr. B. Isaacs, hoofdofficier van justitie, mw. mr. N. Maikoe, substituut-officier van justitie, mw. mr. R. Chotkoe en een vertegenwoordiger van UNICEF, mw. S. Soekhoe.
Tijdens het werkbezoek vond een bespreking plaats met het districtsbestuur, de kapiteins van de dorpen Apoera, Washabo en Section, schoolhoofden en de plaatselijke politie. Hierbij werd gesproken over de actuele uitdagingen in deze dorpen en mogelijkheden voor samenwerking, zoals op het gebied van veiligheid, rechtshandhaving, jeugd en zeden.
Aansluitend vond een overleg plaats met het politiepersoneel, waarin aandacht werd besteed aan hun werkomstandigheden en de specifieke veiligheidsvraagstukken in het gebied. Het bezoek werd afgesloten met een rondleiding door de dorpen, waarna de delegatie in de middag weer terugkeerde.
De Procureur-Generaal blikt tevreden terug op een vruchtbare oriëntatiebezoek en benadrukt het belang van een nauwe samenwerking tussen justitie, politie en de lokale gemeenschappen. Het Openbaar Ministerie zal, in samenwerking met UNICEF, de mogelijkheden bekijken om de zorgpunten in deze dorpen spoedig aan te pakken.
Procureur-Generaal brengt oriëntatiebezoek aan Apoera Korps Politie Suriname.
- ‘Bigi Basi’ (35) opgepakt voor bedreiging ex-vriendin en ba…..
- Regering wil via Staatsbesluit gebouwen verkopen..
- Klimaatcrisis is realiteit..
- Man aangehouden na bedreiging ex-vriendin en haar kind..
- STROOMUITVAL DREIGT IN APRIL 2025..
- Tussentijdse evaluatie 3e Decent Work Country Programme uit…..
- Richano Santokhi gaat strijd aan met zijn vader en komt op …..
- Betrouwbaarheid in de politiek: Clifton en Agnes over de ve…..
- De Terugroepwet: Een bedreiging voor politieke vrijheid?..
- Vijf dagen regen verwacht..
- De Surinaamse presidentiële koorts..
- DA’91 informeert OAS over aanpassing waarborgsom..
- Damaru voert campagne ‘Jouw stem, het verschil’..
- Rapper Poke na twee jaar terug..
- “Yoghurtprijs moest vanwege dringende redenen omhoog”..
- Quick Response Team houdt man aan ter zake bedreiging..
- BIBIS-minister ontvangt UN Independent Expert Cecilia Baill…..
- NH en UNDP zetten zich in voor 1×24 uur stroom in binnenlan…..
- NDP verwerpt misleidende berichtgeving..
- Ambassadeur De Lacoste: ‘Frankrijk wil meer van Suriname zi…..
- Zus herkent broer op camerabeelden die halsketting wegrukt..