Sergio Akiemboto, ondervoorzitter van de Nationale Democratische Partij (NDP) en lid van de Commissie Inauguratie, zegt dat de begroting voor de inauguratie van de president is opgesteld volgens comptabele regels en op basis van opgevraagde offertes. “De presidentiële commissie van de zittende regering heeft als uitgangspunt genomen om het totaalbedrag binnen of rond de SRD 15 miljoen te houden, maar uiteindelijk komen we daar zelfs onder uit,” aldus Akiemboto.
Ook de namen van de buitenlandse hoogwaardigheidsbekleders die de inauguratie zullen bijwonen, zijn inmiddels bekend. Onder hen zijn: Mark Phillips, premier van Guyana namens president Irfaan Ali; De vicepresident van de Republiek Venezuela; De minister van Women’s Affairs van de Federatieve Republiek Brazilië; David Comissiong, ambassadeur van Barbados bij CARICOM namens premier Mia Mottley; De secretaris-generaal van de Organisatie van Amerikaanse Staten (OAS) Albert Ramdin; secretaris-generaal van de CARICOM Dr. Carla Barnett met een officiële delegatie; De prefect van Frans-Guyana, Antoine Poussieren met delegatie; De eerste vicepresident van Guyana; De Director General van het Parlement van Amerika; En een speciaal uitgenodigde vertegenwoordiger van de koning van Ghana.
Akiemboto gaat ook in op de installatie van de ministers, die op dezelfde dag zal plaatsvinden in het presidentieel paleis.
- David Pinas timmert Yelyco in thriller naar mannen volleyba…..
- Mijnwerker bij thuiskomst beroofd..
- Indringer breekt woning binnen en verwondt vrouw in Wanica..
- Olieprijzen stijgen fors na Israëlische aanval op Iran..
- Constitutioneel Hof uitgehold; advocaat van Dijk sluit inte…..
- Start nieuw muziekjaar d’Orkest..
- Video -Egypte heeft inwoners van de wijk Ismaeli in Caïro b…..
- Drie gewapende overvallen in zes uur in Paramaribo en Wanic…..
- Zwaarbewapende nepagenten beroven buitenlander van 2 kg gou…..
- 13-jarige gewond bij steekincident op school..
- Suriname tegen Panama, Guatemala en El Salvador in WK-kwali…..
- Kersten verwerft 50 procent in port facility..
- Politieke val Santokhi: van beloftevol begin naar oppositie…..
- Ex-piloot: ‘Nieuwe poppetjes, zelfde rot, SLM blijft gegijz…..
- Baitali en FIRM ontwikkelen havenproject ‘Dordt’ te Commewi…..
- Reactie op: Brunswijk moet aftreden…..
- Gewapende overvallen achter elkaar in Paramaribo en Wanica..
- Kabinet houdt kaken stijf over vragen rond gelekte missives…..
- Dyon Denswil: ‘Ik heb Rotterdam Ahoy van mijn saus laten pr…..
- Buurman verwondt dronken man met ’tjap’ na woordenwisse…..
- Kabinet president richt pijlen op lek en media; zwijgt over…..