Sergio Akiemboto, ondervoorzitter van de Nationale Democratische Partij (NDP) en lid van de Commissie Inauguratie, zegt dat de begroting voor de inauguratie van de president is opgesteld volgens comptabele regels en op basis van opgevraagde offertes. “De presidentiële commissie van de zittende regering heeft als uitgangspunt genomen om het totaalbedrag binnen of rond de SRD 15 miljoen te houden, maar uiteindelijk komen we daar zelfs onder uit,” aldus Akiemboto.
Ook de namen van de buitenlandse hoogwaardigheidsbekleders die de inauguratie zullen bijwonen, zijn inmiddels bekend. Onder hen zijn: Mark Phillips, premier van Guyana namens president Irfaan Ali; De vicepresident van de Republiek Venezuela; De minister van Women’s Affairs van de Federatieve Republiek Brazilië; David Comissiong, ambassadeur van Barbados bij CARICOM namens premier Mia Mottley; De secretaris-generaal van de Organisatie van Amerikaanse Staten (OAS) Albert Ramdin; secretaris-generaal van de CARICOM Dr. Carla Barnett met een officiële delegatie; De prefect van Frans-Guyana, Antoine Poussieren met delegatie; De eerste vicepresident van Guyana; De Director General van het Parlement van Amerika; En een speciaal uitgenodigde vertegenwoordiger van de koning van Ghana.
Akiemboto gaat ook in op de installatie van de ministers, die op dezelfde dag zal plaatsvinden in het presidentieel paleis.
- Reactie op: ‘Niet de regering, maar DNA…’..
- Toekomstmogelijkheden centraal op onderwijs- en beroepenbeu…..
- A20: Democratisch mandaat is opdracht tot verandering..
- Personeel TCT zegt vertrouwen in directie op..
- OW-minister roept in China bedrijven op in Suriname te inve…..
- AWJ: Geen sprake van vooruitbetaling van USD 96.000 voor hu…..
- Ex-minister Ramdin vindt kritiek op Xaviera Jessurun ontere…..
- NDP waarschuwt voor valse berichten op sociale media..
- Twee Democratische politici beschoten in Minneapolis..
- Ondernemer in Paramaribo beroofd van kilo’s goud door nepag…..
- Strategisch advies voor de aankomende coalitie & de VHP..
- Gewapende overval op woning aan Ramsaranweg: vrouw beroofd …..
- Financiering RVI..
- Brute woningoverval: slachtoffer gekneveld achtergelaten..
- VN-missie in Haïti faalt, Lula wil actie..
- Emanuel Sanvisi: nieuwe muziek, nieuwe missie, zelfde hart..
- Menke verwacht dat verkiezingen bindend worden verklaard..
- Al meer dan 21 aankomende parlementariërs hebben aanvaard b…..
- Plein: ‘Het is overduidelijk, jullie stellen niets voor…..
- Kersten neemt 50% belang in Comport; versterkt positie in e…..
- Muziekproject ‘Dedication’ biedt jongeren in detentie nieuw…..