President Chandrikapersad Santokhi heeft vandaag de leeftijd van 66 jaar bereikt. Het staatshoofd zal deze dag niet onopgemerkt voorbij laten gaan: diverse projecten met als centrale thema – het bevorderen van productiviteit, welzijn, duurzame ontwikkeling en veiligheid – zullen, aan de ene kant worden opgeleverd, en aan de andere kant worden aangevangen.
President Santokhi heeft al vaker aangegeven dat het nu tijd is om terug te geven aan de samenleving. ‘Dit wordt reeds gedaan en deze trend zal worden voortgezet’, schrijft de Communicatie Dienst Suriname. De president benadrukt dat het meer dan ooit belangrijk is om de handen in één te blijven slaan en dat de gezamenlijke gemaakte offers van de afgelopen tijd niet tevergeefs zijn.
Om 9.00 uur vandaag vindt de opening van een nieuwe Trimbaan te Lelydorp plaats. Hierna zal het staatshoofd de doorstart van de bouwactiviteiten van het nieuwe Hoofdbureau van Politie bijwonen. Voorts zal de aftrap van het nieuwe voedselprogramma van de regering en het Pres Passion Stimulus Package bij de Melkcentrale plaatsvinden. Later op de dag zal Santokhi de launch doen van het pocketboek ‘Verworvenheden 2020-2025 -Stap voor stap naar een beter morgen’.
Op dinsdag 4 februari zal de president schoolbezoeken afleggen. Het staatshoofd zal de OS Lelydorp aandoen en zal ook de Henry Hassankhan Scholengemeenschap (HHS) bezoeken alwaar er onder andere de oplevering en opening van een gloednieuwe ICT-lokaal door hem zal worden verricht. Op die dag zal de president ook sportpakketten uitreiken aan diverse buurtorganisaties te Geyersvlijt.
- Verdachte die ondanks beschermingsbevel ex-vrouw molesteert…..
- Regering zoekt liefs voorfinancierders voor back-up generat…..
- Personeel ROS: “Wij willen loon, geen vrije dagen”..
- Uitslagen Voetbalwedstrijden van 24 Januari 2025..
- Ministerie van GBB heeft meeste rechtszaken tegen zich; rui…..
- Bisschop Budde Weigert Excuses na Verzoek om Mededogen voor…..
- ILO-directeur: ‘Suriname toonaangevend bij implementatie De…..
- Geld voor communicatiemast luchthaven en voor Wakaypompen..
- Vijf nieuwe bloeddrukmeters voor Huize Ashiana..
- EBS-directeur Brunswijk dringt aan op spoedig huren van noo…..
- Rovers knevelen en mishandelen man tot bloedens toe en make…..
- TotalEnergies start nieuwe exploratiecampagne offshore Suri…..
- Staatsolie en NATIN bezoeken FPSO-trainingsfaciliteit in Gu…..
- Energiecrisis in Suriname: noodaggregaten als tijdelijke op…..
- Minister Volksgezondheid wil spoedig starten met renovatie …..
- Colombia: Arrestatiebevelen guerrillaleiders opnieuw ingest…..
- TCT, LVV en NH krijgen tussentijds meer financiën ter besch…..
- Carla Cecilia Maanster..
- Extra middelen voor TCT, NH en LVV..
- Trump onthult inhoud van brief die Biden voor hem achterlie…..
- Vliegtuig gecrasht bij landing in Maripa Sula..