President Chandrikapersad Santokhi heeft vandaag de leeftijd van 66 jaar bereikt. Het staatshoofd zal deze dag niet onopgemerkt voorbij laten gaan: diverse projecten met als centrale thema – het bevorderen van productiviteit, welzijn, duurzame ontwikkeling en veiligheid – zullen, aan de ene kant worden opgeleverd, en aan de andere kant worden aangevangen.
President Santokhi heeft al vaker aangegeven dat het nu tijd is om terug te geven aan de samenleving. ‘Dit wordt reeds gedaan en deze trend zal worden voortgezet’, schrijft de Communicatie Dienst Suriname. De president benadrukt dat het meer dan ooit belangrijk is om de handen in één te blijven slaan en dat de gezamenlijke gemaakte offers van de afgelopen tijd niet tevergeefs zijn.
Om 9.00 uur vandaag vindt de opening van een nieuwe Trimbaan te Lelydorp plaats. Hierna zal het staatshoofd de doorstart van de bouwactiviteiten van het nieuwe Hoofdbureau van Politie bijwonen. Voorts zal de aftrap van het nieuwe voedselprogramma van de regering en het Pres Passion Stimulus Package bij de Melkcentrale plaatsvinden. Later op de dag zal Santokhi de launch doen van het pocketboek ‘Verworvenheden 2020-2025 -Stap voor stap naar een beter morgen’.
Op dinsdag 4 februari zal de president schoolbezoeken afleggen. Het staatshoofd zal de OS Lelydorp aandoen en zal ook de Henry Hassankhan Scholengemeenschap (HHS) bezoeken alwaar er onder andere de oplevering en opening van een gloednieuwe ICT-lokaal door hem zal worden verricht. Op die dag zal de president ook sportpakketten uitreiken aan diverse buurtorganisaties te Geyersvlijt.
- Uitspraak rechtszaak tussen NPS en OKB..
- Nieuwe Trucking Center verbetert logistiek in Suriname..
- Particulieren moeten binnenkort meer betalen voor vuil dump…..
- Patiëntenplatform dringt aan op uitvoering Plan Gezondheids…..
- Regering treft structurele maatregelen voor aanpak hardnekk…..
- Trucking Center Havenbeheer wordt veilige en georganiseerde…..
- Defensie heeft 100 militairen onderscheiden voor 10 en 15 j…..
- Frankrijk wil bijdrage leveren in toekomst van Suriname..
- Slechte weersvoorspelling kan van invloed zijn op vliegverk…..
- Inflatie vorig jaar 10,1%..
- Vids schrijft ‘zwijgende’ president Santokhi opnieuw aan ov…..
- Het verleden dichtbij..
- Wang: aanpak sluiting supermarkten door kassasysteem oneerl…..
- Persrechter Alida Johanns: ‘NPS was prematuur’..
- Acuut 30 MW stroom nodig om voorziening te blijven garander…..
- Colombia vraagt Venezuela om hulp tegen gewapende bendes..
- SAO slaat bruggen tussen talent en werkgelegenheid..
- Honderd militairen onderscheiden voor trouwe Dienst..
- Noodsituatie Weg naar Zee..
- Openbare discussie over nieuw kiesstelsel..
- 2024 telde 78 verkeersdoden en 3244 verkeersslachtoffers..