President Chan Santokhi heeft in een verklaring op Facebook zijn diepe verslagenheid uitgesproken over het heengaan van NPS-assembleelid Patricia Etnel. “Geschokt vernam ik vanochtend, 22 juni 2025, het droevige bericht van het overlijden van de uiterst gedreven en kundige parlementariër Patricia Etnel,” aldus de president.
De president betuigt zijn oprechte deelneming aan de nabestaanden van het overleden assembleelid. “Ik betuig mijn oprechte condoleances aan de familie, vrienden en kennissen van Etnel. Zij heeft haar stempel gedrukt op de Surinaamse politiek en jarenlang met grote betrokkenheid gediend als volksvertegenwoordiger,” stelt Santokhi.
Etnel werd binnen en buiten het parlement geprezen om haar uitgesproken karakter en vasthoudendheid. “Zij stond vooral bekend om haar uitgesproken karakter en gedrevenheid. Moge haar ziel in vrede rusten,” besluit de president.
Met het overlijden van Patricia Etnel verliest Suriname een markante politica die zich decennialang inzette voor maatschappelijke rechtvaardigheid en sociale vooruitgang.
- Boldewijn waarschuwt voor politieke instabiliteit bij krapp…..
- Energietransitie vereist betrokkenheid elke Surinamer..
- Morgen herdenking 180 Jaar Boeroes in Suriname..
- Eerste overwinning Yellow Birds in hoofdklasse basketbalcom…..
- Gevaarlijke voorwerpen aangetroffen bij tassencontrole op m…..
- Reactie op artikel Ramsukul..
- Wong Loi Sing bij nieuwe solo-expositie: ‘Ik oefen nog elke…..
- Ex-partner richt woede op moeder van kind..
- Suriname en Uruguay klaar voor nieuwe fase in offshore ener…..
- TotalEnergies en Suriname Energy Chamber versterken samenwe…..
- Gevaarlijke voorwerpen gevonden bij tassencontrole Mulo Wag…..
- Goerdat beroept zich op wettelijke onverenigbaarheid voor n…..
- SAO plaatst gezondheidsdag in teken 45-jarig jubileum en tr…..
- Awasa-dans en Surinaamse lekkernijen trekken publiek in Chi…..
- Gezondheidsdag, startsein viering 45 jaar SAO..
- Boldewijn verwacht dat nieuwe president in parlement wordt …..
- Mahonieboom DNA omgevallen..
- Fête de la Musique 2025 brengt meer dan 40 artiesten samen …..
- TotalEnergies en Surinaamse Energiekamer sluiten partnersch…..
- Minister Raghoebarsing zwijgt over koersstijging..
- Halve offshore gebied Suriname nu onder contract na deal me…..