President Chan Santokhi heeft in een verklaring op Facebook zijn diepe verslagenheid uitgesproken over het heengaan van NPS-assembleelid Patricia Etnel. “Geschokt vernam ik vanochtend, 22 juni 2025, het droevige bericht van het overlijden van de uiterst gedreven en kundige parlementariër Patricia Etnel,” aldus de president.
De president betuigt zijn oprechte deelneming aan de nabestaanden van het overleden assembleelid. “Ik betuig mijn oprechte condoleances aan de familie, vrienden en kennissen van Etnel. Zij heeft haar stempel gedrukt op de Surinaamse politiek en jarenlang met grote betrokkenheid gediend als volksvertegenwoordiger,” stelt Santokhi.
Etnel werd binnen en buiten het parlement geprezen om haar uitgesproken karakter en vasthoudendheid. “Zij stond vooral bekend om haar uitgesproken karakter en gedrevenheid. Moge haar ziel in vrede rusten,” besluit de president.
Met het overlijden van Patricia Etnel verliest Suriname een markante politica die zich decennialang inzette voor maatschappelijke rechtvaardigheid en sociale vooruitgang.
- Straat van Hormuz inzet in olieconflict Iran-VS..
- Nigeria kampt met economische crisis: “Levens in gevaar van…..
- Vincent Olijfveld (50) Amsterdam 18-6-2025..
- Maurits Merle William Sairras (55) Amsterdam 18-6-2025..
- Volksgezondheid: geen verhoogd risico op meningitis door sl…..
- Suriname rouwt om heengaan Patricia Etnel: ‘Het land heeft …..
- Toyota blijft vasthouden aan omstreden standpunt tegen voll…..
- Minister Nurmohamed heeft geen duidelijkheid over betaling …..
- Natio eindigt als laatste in poule A Concacaf Gold Cup..
- Philipsburg ongeslagen kampioen Fiba 3×3 Quest..
- De Chinese diaspora: een wereldwijd netwerk dat zich voor h…..
- Nederland geeft 119 gestolen sculpturen terug aan Nigeria..
- Democratie van onderop: een oplossing voor komende regering..
- Politie Zanderij houdt verdachte aan voor diefstal geldbedr…..
- Regeerakkoord zo goed als rond..
- Geerlings-Simons: ‘We gaan geen SRD 800 uitdelen zoals Chan…..
- Meer dan 4000 e-paspoorten verstrekt in zes weken tijd..
- Olieaanval in Iran zet wereld op scherp; VES: Voorkom panie…..
- Yellow Birds-coach Gallant: ‘We hebben een titel te verdedi…..
- SAO zet aanloop naar viering 45-jarig bestaan..
- Twee verdachten beroving te Santigron in de kraag gevat..