PARAMARIBO -Er schijnt onduidelijkheid te zijn over de personeelsbetalingen van Huize Ashiana. De Communicatie Unit van het Kabinet van de President meldt in een persbericht deze ruis weg te willen werken.
Op vrijdag 31 januari 2025 vond een vergadering plaats van de Presidentiële werkgroep ter ondersteuning van sociale instellingen. Tijdens deze bijeenkomst bracht de directeur van Huize Ashiana naar voren, dat de minister van Sociale Zaken en Volkshuisvesting een brief heeft gericht aan de president over de situatie van nieuwe medewerkers die al geruime tijd werkzaam zijn, zonder hun salaris te ontvangen. Vanuit het Kabinet van de President werd aangegeven dat deze kwestie reeds in behandeling is.
Na afloop van de vergadering begaf een groep medewerkers van Huize Ashiana zich naar het Kabinet van de President, waar de voorzitter van de werkgroep, Harold Pultoo, de medewerkers toesprak en de stand van zaken toelichtte. Er is dus geen opdracht gegeven door de president om de salarissen van medewerkers van Huize Ashiana niet uit te betalen.
Het Ministerie van Financiën en Planning voert momenteel de gebruikelijke administratieve toetsing uit, om te verzekeren dat alle personeelsuitgaven correct worden verantwoord en binnen de begrotingsruimte passen. Deze procedure is standaard en noodzakelijk om transparantie en rechtmatigheid in overheidsuitgaven te garanderen. Vicepresident Ronnie Brunswijk heeft zelf aangegeven niet te weten waarom de betalingen nog niet zijn verwerkt. Dit bevestigt dat het Ministerie van Financiën en Planning dat de reguliere controle uitvoert, zoals gebruikelijk bij nieuwe aanstellingen binnen de overheid.
- Meteodienst: Maandag overwegend droog..
- Ruckers-captain Fisher: ‘Unu puru a bluf gi Schakel de Flor…..
- “Er is geen sprake van bewuste blokkade salarissen pe…..
- Wetgeving mogelijk voornaamste steunpilaar van elke samenle…..
- Niet eens een begroting kunnen schetsen…..
- Vijf verdachten aangehouden voor oplichtingen en valsheid i…..
- Zesde verdachte in berovingszaak Cassialaan aangehouden..
- Kabinet president: geen opdracht om personeel Huize Ashiana…..
- De stroomtarieven (2) SPCS: ‘We hebben volgens het contract…..
- Bronto Somohardjo: “PL zal ministerie van OW opeisen”..
- Bouwen is in 2024 nog duurder geworden..
- VES: Bureau Staatsschuld verdient een compliment..
- Column: Borrelpraat no. 858..
- Werkgevers lappen ouderschapsverlof aan hun laars..
- MrZonneman brengt vernieuwing in de showbizz met DUSA Fest..
- Voertuig autobestuurder die aanrijding veroorzaakt tijdens …..
- Brazilië en Mexico zijn de economische reuzen van Latijns-A…..
- Inbraak bij politieagent aan Wilhelminaweg, verdachten op d…..
- Gezondheidsbonden stellen ultimatum aan regering..
- CUP: Geen opdracht om medewerkers Huize Ashiana niet te bet…..
- Strijd om topbaan OAS..