PARAMARIBO -Er schijnt onduidelijkheid te zijn over de personeelsbetalingen van Huize Ashiana. De Communicatie Unit van het Kabinet van de President meldt in een persbericht deze ruis weg te willen werken.
Op vrijdag 31 januari 2025 vond een vergadering plaats van de Presidentiële werkgroep ter ondersteuning van sociale instellingen. Tijdens deze bijeenkomst bracht de directeur van Huize Ashiana naar voren, dat de minister van Sociale Zaken en Volkshuisvesting een brief heeft gericht aan de president over de situatie van nieuwe medewerkers die al geruime tijd werkzaam zijn, zonder hun salaris te ontvangen. Vanuit het Kabinet van de President werd aangegeven dat deze kwestie reeds in behandeling is.
Na afloop van de vergadering begaf een groep medewerkers van Huize Ashiana zich naar het Kabinet van de President, waar de voorzitter van de werkgroep, Harold Pultoo, de medewerkers toesprak en de stand van zaken toelichtte. Er is dus geen opdracht gegeven door de president om de salarissen van medewerkers van Huize Ashiana niet uit te betalen.
Het Ministerie van Financiën en Planning voert momenteel de gebruikelijke administratieve toetsing uit, om te verzekeren dat alle personeelsuitgaven correct worden verantwoord en binnen de begrotingsruimte passen. Deze procedure is standaard en noodzakelijk om transparantie en rechtmatigheid in overheidsuitgaven te garanderen. Vicepresident Ronnie Brunswijk heeft zelf aangegeven niet te weten waarom de betalingen nog niet zijn verwerkt. Dit bevestigt dat het Ministerie van Financiën en Planning dat de reguliere controle uitvoert, zoals gebruikelijk bij nieuwe aanstellingen binnen de overheid.
- BEVOLKINGSBELEID OF BELEIDLOOS BEVOLKEN?..
- VREES ONDER MIGRANTEN..
- President blokkeerde salarissen personeel Huize Ashiana nie…..
- Olie zal verrijken en vergiftigen..
- Nieuwe praktijklessen bij VSO Ilse Labadie helpen meisjes o…..
- Nieuwe stemhokken en stembussen bij komende verkiezing..
- Al bijna SRD 200 miljoen aan woningfinanciering verstrekt..
- Natelling voor negende volks- en woningtelling begonnen..
- Schoon drinkwater voor dorpen op agenda van ministerie NH..
- Granman Velantie uit ernstige bezorgdheid over kiezerslijst…..
- SURINAME KAN ZICH GEEN FOUTE KEUZES MEER VEROORLOVEN..
- Misiekaba: “Volk verdient beter dan huidige regering”..
- Zwakke wind met af en toe buien in de middag..
- NPS houdt discussie over de mogelijke oplossing voor corrup…..
- Alles om je voor te bereiden op het opzetten en runnen van …..
- Trump voert importheffingen in op staal en aluminium..
- Drinkater SWM is veiligGeen bewijs van verontreiniging..
- Esther Daniels (81) Amsterdam 2-2-2025..
- Lilian, Marlene van de L’Isle (67) Paramaribo 5-2-202…..
- ‘Nee bedankt’: blanke Zuid-Afrikanen wijzen Tru…..
- Unieke tas met design van kunstenares Sri Irodikromo..