De partijen die hebben onderhandeld met de NDP om een nieuwe coalitie te voeren, hebben het mandaat van de achterban gekregen om de samenwerking aan te gaan. PL, BEP, ABOP en NPS hebben vandaag goedkeuring gegeven. Partijen onder de paraplu van A20 zijn sinds zaterdag beziggeweest. Vanavond wordt de samenwerkingsovereenkomst tussen de zes politieke partijen getekend.
De onderhandelingen over de verdeling van ministeries is ook al afgerond. De NDP heeft het presidentschap, voorzitterschap in De Nationale Assemblée en draagt 7 ministers voor. De NPS draagt de vicepresident, governor van de Centrale Bank en 3 ministers voor. De ABOP mag de vicevoorzitter van het parlement voordragen en 4 ministers. De PL mag twee ministers voordragen. A20 en BEP mogen beiden 1 minister voordragen.
De weg is nu open voor Jennifer Simons om de nieuwe president van Suriname te worden. De samenwerkende partijen hebben precies 34 zetels: genoeg om de president in het parlement te kiezen. De VHP wordt met 17 zetels de enige partij in de oppositie.
- Goudzoeker komt om bij noodlottig ongeval tijdens storm in …..
- Breaking: 225 DNA-stembiljetten op stembureau 333 vermist; …..
- Directeur e-Gov: ‘Niet kloppen verkiezingsdashboard beteken…..
- Santokhi: ‘Gunstig als monumentale overheidspanden in hande…..
- 225 stembiljetten verdwenen van stembureau 333 in Lelydorp..
- Processen-verbaal worden gecontroleerd: uitslag nog niet de…..
- Hindifest: kleurrijke mix van culturen, muziek en saamhorig…..
- Rovers binden nachtwaker vast bij mislukte inbraak Melkcent…..
- Tessa Leuwsha plaatst Boni’s levensverhaal in ander perspec…..
- Curtis Hofwijks geeft nieuwe samenwerking voordeel van de t…..
- BEKENDMAKING AFSLUITING Hernhutterstraat i.v.m. Asfalt Hers…..
- DA’91-voorzitter Del Castilho: “Groei in stemmen is hoopgev…..
- Het Gemenebest: een wereldwijd netwerk van 56 landen vereni…..
- Schalkwijk: men moet niet te voorbarig zijn en de officiële…..
- Nieuwe dageraad voor Suriname..
- Cedric veroordeeld voor uitvoer 322 gram cocaïne in zuurgoe…..
- Van 4 naar 40 miljard: Leiderschap als motor voor Surinames…..
- Arbeidsinspecteurs getraind in handhaving Wet Werkvergunnin…..
- e-Gov geeft verklaring over verkiezingsdashboard..
- Vertrouwen..
- No Name stunt tegen Kampoe 2..