PARAMARIBO — De politie zal vanaf woensdag “harde maatregelen” treffen tegen de weggebruikers die het parkeerverbod overtreden dat geldt voor het Onafhankelijkheidsplein. Dat schrijft het Korps Politie Suriname (KPS) maandagmiddag op zijn website.
Vrijdagavond maakte het kabinet van de president in een persbericht bekend dat er een strikt parkeerverbod geldt voor het Onafhankelijkheidsplein. Die bekendmaking volgde nadat er vrijdag op met name sociale media afkeer werd uitgesproken over de vele voertuigen op het plein.
Het kabinet gaf aan dat bij overtreding van het parkeerverbod op het Onafhankelijkheidsplein maatregelen zullen worden getroffen. Nu laat het KPS als bevoegde instantie weten op te zullen treden tegen de weggebruikers die hun voertuigen toch daar parkeren.
“Wij verzoeken u vriendelijk om gebruik te maken van de aangewezen parkeerfaciliteiten in de directe omgeving”, schreef het kabinet vrijdagavond nog. Parkeerplekken zijn al geruime tijd schaars in de omgeving van het Onafhankelijkheidsplein mede vanwege de werkzaamheden aan de Waterkant, die wordt heringericht.
- Joodse Gemeenschap Verzet Zich Tegen Etnische Zuivering in …..
- Vicepresident Brunswijk: “President Santokhi stopte brandst…..
- Parmessar: VKI enig lab voor keuring voedsel uit India..
- Kantonrechter oordeelt: CBB moet homo-stellen inschrijven i…..
- BESCHOUWING — Hoogmoed in boekvorm..
- Verontwaardiging over negatief advies dc Kabalebo op gemeen…..
- Bouw van twee high-rise overheidsflats in voorbereiding..
- Amoksi: Anti-corruptie wet in lijn brengen met VN-verdrag..
- Regeringsraad stelt financiële middelen beschikbaar voor ge…..
- Zanger Lava veert sterk terug met ‘Konde’..
- Krijgsraad twee nieuwe leden rijker..
- Dwangsommen tegen GBB lopen op tot in de miljoenen..
- 597 Netwerken: Verplichte vermogensregistratie en strikte e…..
- Krijgsraad aangevuld met twee leden..
- Hier zijn de uitslagen van de voetbalwedstrijden op 13 febr…..
- Santokhi: “Minister van Financiën kijkt naar mogelijkheden …..
- Binnenlandse verkiezingsmissie succesvol afgerond..
- Sanders Waarschuwt: Musk en Trump Centraliseren Macht op Au…..
- Kuldipsingh: ‘EZ is nu beter georganiseerd, processen zijn …..
- Presidentiële werkgroep kondigt grootse viering 50 jaar Sre…..
- Verkiezingen zullen gevoelens over doorgedrukte IMF-program…..