PARAMARIBO — De politie zal vanaf woensdag “harde maatregelen” treffen tegen de weggebruikers die het parkeerverbod overtreden dat geldt voor het Onafhankelijkheidsplein. Dat schrijft het Korps Politie Suriname (KPS) maandagmiddag op zijn website.
Vrijdagavond maakte het kabinet van de president in een persbericht bekend dat er een strikt parkeerverbod geldt voor het Onafhankelijkheidsplein. Die bekendmaking volgde nadat er vrijdag op met name sociale media afkeer werd uitgesproken over de vele voertuigen op het plein.
Het kabinet gaf aan dat bij overtreding van het parkeerverbod op het Onafhankelijkheidsplein maatregelen zullen worden getroffen. Nu laat het KPS als bevoegde instantie weten op te zullen treden tegen de weggebruikers die hun voertuigen toch daar parkeren.
“Wij verzoeken u vriendelijk om gebruik te maken van de aangewezen parkeerfaciliteiten in de directe omgeving”, schreef het kabinet vrijdagavond nog. Parkeerplekken zijn al geruime tijd schaars in de omgeving van het Onafhankelijkheidsplein mede vanwege de werkzaamheden aan de Waterkant, die wordt heringericht.
- Rechtspositie nieuw personeel Huize Ashiana rond..
- Man aangehouden ter zake zware mishandeling..
- Yellow Birds timmert 62 jaar aan de weg..
- Volksgezondheid doet er alles aan om denguegevallen onder c…..
- Jeugdraad weer compleet na installatie van Gayen Maes..
- Private sector bundelt krachten voor ontwikkeling van local…..
- Verbod grond- en concessiebezit politici: Voor een eerlijke…..
- Presidentiële werkgroep ondersteunt verbeteringen Huize Bet…..
- Vier de liefde..
- NPS heeft niets te zoeken in de politiek na Suriname drie k…..
- AWJ start cursus bloemen- en groenteteelt voor jongeren..
- LBGTO gemeenschap blij met uitspraak rechter..
- Quorumspook..
- Geen middelen voor aanschaf nieuwe server Nationaal Archief…..
- Minister Ramadhin onthult corruptie en fraude bij Armulov-r…..
- DOE-voorzitter: commissie van ethiek en integriteit zal kan…..
- EZ ondersteunt ondernemingen met gericht trainingsprogramma..
- Bekendmaking afsluiting kruising Industrieweg Noord..
- President Santokhi bezoekt begunstigden huisvestingsproject..
- Werkt de VES mee aan een concept van witwassen via de verko…..
- Organisaties bundelen zich voor verstevigen positie bedrijv…..