De Tsjechische politie probeert al jaren een heuse racewagen op te sporen die alleen geschikt is om te racen op een circuit. De eigenaar slaagt er al zes jaar lang in om over snelwegen te rijden zonder gepakt te worden, aldus bericht onder andere Het Laatste Nieuws in België.
Vorige week is de felrode, op een Formule 1-wagen lijkende wagen, opnieuw opgedoken op de Tsjechische snelwegen. Video’s en foto’s die op social media circuleren, tonen hoe de wagen met zeer hoge snelheid over de D4-snelweg raast, ten zuidwesten van Praag. De bestuurder draagt steeds een helm en is daardoor onherkenbaar.
Un homme a mis une ancienne GP2 modifiée en Ferrari/Marlboro sur une autoroute en République Tchèque ! pic.twitter.com/llGRFc0KrM— Scuderia Ferrari FRA (@FerrariF1FRA) August 14, 2022
De politie zou hem op heterdaad moeten betrappen. De racewagen staat ook niet geregistreerd en is onverzekerd.
Hoewel de auto eruitziet als een Formule 1-wagen, gaat het om een Dallara-racewagen uit de GP2-klasse, bekend als Formule 2.
Als de bestuurder ooit gepakt wordt, kunnen hem een fikse rekening én mogelijk een gevangenisstraf boven het hoofd hangen. Alleen al het rijden zonder verzekering levert een boete op die tot inbeslagname van het voertuig kan leiden. Mocht bewezen worden dat het om een illegale straatrace gaat, dan kan de bestuurder zelfs een celstraf van 2 jaar boven het hoofd hangen.
Maar, hij weet echter nog steeds uit handen van de politie te blijven.
- VS-invasie Venezuela: drugsbestrijding of dekmantel voor ol….
- Recordvangst drugs door Amerikaanse kustwacht.
- Wet Sociale Zekerheid noodzakelijk.
- Binnenkort gesprekken tussen regering en IMF over technisch….
- Prijzen dinsdag 26 augustus 2025.
- Kabinet staat geen excessen toe die druk leggen op financië…..
- Baasaron maakt kennis met bestuur KMO-fonds, Trustbank Aman…..
- Minister Misiekaba: institutionele versterking noodzakelijk..
- Dagblad Suriname, dinsdag 26 augustus 2025.
- OWRO-minister zet 86 onbevoegde aanstellingen stop..
- OWRO pakt meest urgente wegen aan..
- Eén dode bij brute overval Brokopondo..
- Scheikundig onderzoek bepaalt vervolgzaak verdachte Mark V...
- Albina en Moengotapu afhankelijk van één noodaggregaat – ui…..
- Politiebericht over doodgeschoten man te Brokopondo..
- DE WAARDE VAN JONGE LEVENS..
- Buitenlandse kritiek doet Israëlische regering weinig..
- Roy Vincent Dens (78) Paramaribo 22-8-2025..
- Carmen Zita Landburg (87) Rotterdam 22-8-2025..
- Aankomende dc’s worden getrained..
- US$ 165.000 overgemaakt voor afstudeerexamen Surinaamse stu…..