PARAMARIBO — Bij de arrestatie van een roversbende door het Regio Bijstandsteam probeerde één verdachte te vluchten. Ver kwam hij niet, want hij werd geraakt in zijn been, meldt het Korps Politie Suriname (KPS). De vijf bandieten werden zaterdagmiddag aan de Zonnebloemstraat, vlakbij de Vlierstraat aangehouden.
W.R. (42), R.K. (27), A.Z. (25), A.K. (29) en E.M. (27) hadden kort daarvoor een gewapende overval gepleegd op een supermarkt aan de Hermitageweg. Van de ondernemer werd dertienduizend US dollar, negenhonderd euro en honderdduizend Surinaamse dollar buitgemaakt. Een klant in de supermarkt moest zevenduizend US dollar, achtduizend Surinaamse dollar en een zilveren halsketting afstaan.
Het KPS meldt dat een deel van de buit, evenals een vuurwapen met scherpe patronen, bij de verdachten is aangetroffen. Het voertuig waarmee de overval werd gepleegd, is in beslag genomen. De vijf mannen zijn ingesloten. Het onderzoek wordt voortgezet door de afdeling Kapitale Delicten.
Brokopondo
Zaterdagavond rond zes uur werden in het dorp Birihudoematu in district Brokopondo D.D., S.F. (22 jaar) en C.P. (36) door het Regio Bijstandsteam Midden gearresteerd. Het trio wordt verdacht van overtreding van de Vuurwapenwet.
S.F. had een jachtgeweer met vijf hagelpatronen in zijn bezit, terwijl C.P. een jachtgeweer met vier patronen had. Op D.D. werden twaalf hagelpatronen aangetroffen. De mannen werden met de jachtgeweren en de patronen overgebracht naar het politiebureau van Brownsweg, waar ze in verzekering werden gesteld. Het onderzoek duurt voort.
- Moet Suriname ook libido-remmende medicatie invoeren voor z….
- Ministers moeten sterke cases bouwen voor de pg..
- Ponderosa vierde in Inter Caribbean Show Jumping Competitio…..
- Verkiezingen in Guyana bepalen koers olie-rijke toekomst en….
- Diplomatie van koffertjes – en ministers zonder ballen.
- Dodelijk schietincident bij Rama.
- Toegankelijkheid over de gehele linie.
- NDP: kritisch maar voorzichtig positief over beleid regerin…..
- CBvS en IMF bespreken in september technische assistentie b….
- Zeker 12 bouwvakkers omgekomen bij instorting Chinese brug.
- Argentijnse federale rechter onderzoekt Milei-functionaris….
- Turkse first lady in brief aan Melania Trump: ‘Toon mededog….
- Pinas Emanuel terug met nieuwe single ‘Sakafasi’..
- Tweede brand binnen een jaar in ‘Albina 2’: ‘Het is wel vre…..
- Verdachte in de rechtszaal: “Ik heet geen Satan”..
- Dagblad Suriname, maandag 25 augustus 2025.
- Surinaams zwemteam behaalt 10 medailles op Goodwill Champio…..
- BiZ rondt beleidsplan 2025-2030 af voor opname in regeerakk…..
- Minister Tsang beëindigt 86 onrechtmatige aanstellingen bij…..
- Koster: overheid moet investeren in mentale zorg voor jonge…..
- MENTALE NOOD ONDER JONGEREN, PREVENTIE NOODZAKELIJK..