PARAMARIBO — Bij de arrestatie van een roversbende door het Regio Bijstandsteam probeerde één verdachte te vluchten. Ver kwam hij niet, want hij werd geraakt in zijn been, meldt het Korps Politie Suriname (KPS). De vijf bandieten werden zaterdagmiddag aan de Zonnebloemstraat, vlakbij de Vlierstraat aangehouden.
W.R. (42), R.K. (27), A.Z. (25), A.K. (29) en E.M. (27) hadden kort daarvoor een gewapende overval gepleegd op een supermarkt aan de Hermitageweg. Van de ondernemer werd dertienduizend US dollar, negenhonderd euro en honderdduizend Surinaamse dollar buitgemaakt. Een klant in de supermarkt moest zevenduizend US dollar, achtduizend Surinaamse dollar en een zilveren halsketting afstaan.
Het KPS meldt dat een deel van de buit, evenals een vuurwapen met scherpe patronen, bij de verdachten is aangetroffen. Het voertuig waarmee de overval werd gepleegd, is in beslag genomen. De vijf mannen zijn ingesloten. Het onderzoek wordt voortgezet door de afdeling Kapitale Delicten.
Brokopondo
Zaterdagavond rond zes uur werden in het dorp Birihudoematu in district Brokopondo D.D., S.F. (22 jaar) en C.P. (36) door het Regio Bijstandsteam Midden gearresteerd. Het trio wordt verdacht van overtreding van de Vuurwapenwet.
S.F. had een jachtgeweer met vijf hagelpatronen in zijn bezit, terwijl C.P. een jachtgeweer met vier patronen had. Op D.D. werden twaalf hagelpatronen aangetroffen. De mannen werden met de jachtgeweren en de patronen overgebracht naar het politiebureau van Brownsweg, waar ze in verzekering werden gesteld. Het onderzoek duurt voort.
- Verdachte ”Boegroe” aangehouden voor vernieling en diefstal….
- Tsang: ‘Gevaarlijkste wegen krijgen prioriteit’..
- Nieuwe RvC SLM binnen twee weken; Rusland roept op tot rust..
- Echtscheiding na 77 jaar huwelijk.
- Boer vindt fortuin van Escobar.
- Proces rond 500 kilo cocaïne in SLM-toestel voortgezet – St….
- Strafzaak tegen ‘Kappalani’ opnieuw uitgesteld.
- Hardware & Software..
- Gronduitgifte ordenen..
- Sollicitatiebrieven blijven liggen bij ministerie van Onder…..
- Politie Tsjechië al 6 jaar niet in staat illegale racewagen….
- Vermissingszaak twee mannen en drugszaken voor Kantonrechte….
- Wereldwijd zijn er nog maar 10 vaquita’s – Mexico doet te w….
- Hersendode man in China krijgt long van varken getransplant….
- Suriname werkt aan nationale richtlijn voor hiv-zorg..
- Diamanten huwelijksjubileum voor echtpaar Somai-Jagernath .
- Twee verdachten overval bij EBS-station Pokigron te Klaaskr….
- Gepensioneerde KPS-officieren bieden hun diensten aan Korps….
- Drie jongens beroven onder bedreiging van een mes taxichauf….
- TCT-minister werkt aan oplossing voor bus- en boothouders..
- Carifesta XV: Logistieke uitdagingen maar nog steeds veel p…..