De afdeling Verkeer Midden van het Korps Politie Suriname hield woensdagmiddag rond vijf uur een gerichte controle van lijnbussen.
In totaal werden 37 lijnbussen aan een controle onderworpen. Daarbij zijn de volgende overtredingen geconstateerd:
– 3 bestuurders reden met een voertuig waarvan de keuring was vervallen. Aan hen werd een boete opgelegd. De passagiers van deze bussen moesten het voertuig terstond verlaten.
– 1 chauffeur vervoerde passagiers zonder de vereiste vergunning. Ook aan hem werd een boete opgelegd.
– 1 chauffeur reed zonder rijbewijs. De bus werd terstond in beslag genomen. De bestuurder verliet de bus en sloeg op de vlucht, terwijl de passagiers aan hun lot werden overgelaten.
De afdeling Verkeer Midden zal ook in de toekomst gerichte controles blijven uitvoeren om de veiligheid van passagiers te waarborgen en misstanden binnen de sector aan te pakken. Bestuurders worden weer opgeroepen om hun documenten in orde te hebben en zich strikt te houden aan de verkeersregels.
- KPS: ‘Er wordt hard gewerkt aan indamming verhardende crimi…..
- Regulering moet nu..
- Ziekte houdt Santokhi weg van Boeroe-herdenking in Saramacc…..
- NASNOEPEN..
- Luchtballoncrash in Brazilië eist minstens acht levens..
- Monumenten dreigen binnen 25 jaar te verdwijnen zonder dire…..
- Collectieve waanzin: Waarom Suriname haar psychosociale rea…..
- Parmessar: Regering-Santokhi laat financiële uitdagingen ac…..
- Volksgezondheid: ‘Geen verhoogd risico hersenvliesontstekin…..
- Suriname in de gevarenzone: waarom we onze economie digitaa…..
- DE BRANDWEER HELPEN?..
- SLM BLIJFT GEGIJZELD DOOR POLITIEK..
- De Wil van het Lot..
- Vaardigheden ME’ers aangescherpt tijdens training..
- Basya Tweeling: “Ontruiming Kamp 21 nodig om tweede Matawai…..
- Hassankhan en Boksteen pleiten voor hervorming verkiezingsp…..
- President: “Boeroe-verhaal deel groter Surinaams verhaal va…..
- Afrikaanse financiering moet groter deel olie-inkomsten in …..
- Minister Raghoebarsing roept op tot eenheid: “Stop met etni…..
- ENORME ACHTERUITGANG EN ONSPORTIEF VERLIES..
- Ondanks misstanden: Verkiezingen van 25 mei 2025 officieel …..