De afdeling Verkeer Midden van het Korps Politie Suriname hield woensdagmiddag rond vijf uur een gerichte controle van lijnbussen.
In totaal werden 37 lijnbussen aan een controle onderworpen. Daarbij zijn de volgende overtredingen geconstateerd:
– 3 bestuurders reden met een voertuig waarvan de keuring was vervallen. Aan hen werd een boete opgelegd. De passagiers van deze bussen moesten het voertuig terstond verlaten.
– 1 chauffeur vervoerde passagiers zonder de vereiste vergunning. Ook aan hem werd een boete opgelegd.
– 1 chauffeur reed zonder rijbewijs. De bus werd terstond in beslag genomen. De bestuurder verliet de bus en sloeg op de vlucht, terwijl de passagiers aan hun lot werden overgelaten.
De afdeling Verkeer Midden zal ook in de toekomst gerichte controles blijven uitvoeren om de veiligheid van passagiers te waarborgen en misstanden binnen de sector aan te pakken. Bestuurders worden weer opgeroepen om hun documenten in orde te hebben en zich strikt te houden aan de verkeersregels.
- Schoten gelost tijdens feest aan Cocobiacoweg..
- Aftellen naar National Day Suriname op World Expo 2025 in O…..
- Carl Breeveld blijft actief buiten parlement..
- KPS investeert in M.E. voor aanpak calamiteiten..
- Rotary Quota doneert USD 27.000,- aan het Rode Kruis uit op…..
- ‘Fates Aligned’: als het universum even meewerkt..
- Betterson: “Termijn president en vicepresident eindigt op 1…..
- WIE VERBREEKT DE STILTE?..
- Juwelendief slikt diamanten van $770.000 in om arrestatie t…..
- Auto beschoten aan Kleine Saramaccastraat..
- Rotaryclub of Paramaribo Quota schenkt Rode Kruis US$ 27.00…..
- Zwarte Toyota Vitz beschoten in Paramaribo: politie onderzo…..
- Korpschef moest sommige afdelingen 100% ontmantelen om inte…..
- Amerikaanse defensie zoekt partners voor versterking Guam..
- WAPENS IN KINDERHANDEN, EEN GENERATIE IN ERNSTIG VERVAL..
- Ruimtes STVS overhoop gehaald bij inbraak; niets meegenomen..
- Hypocriet..
- Witgelakte Toyota Platz volledig uitgebrand in Paramaribo: …..
- Pakistan nomineert Trump voor Nobelprijs voor Vrede 2026..
- Arbeid als motor van onze ontwikkeling..
- Man steelt winnende Suribet-coupon van SRD 70.000 uit sport…..