APOERA — Procureur-generaal Garcia Paragsingh benadrukte het belang van een nauwere samenwerking tussen justitie, politie en lokale gemeenschappen na een vruchtbaar oriëntatiebezoek aan Apoera in West-Suriname. Tijdens het werkbezoek dinsdag heeft ze overleg gevoerd met het districtsbestuur, de kapiteins van de dorpen Apoera, Washabo en Section en schoolhoofden.
Het Openbaar Ministerie (OM) meldt woensdag in een persbericht dat er is gesproken over de actuele uitdagingen in de dorpen en mogelijkheden voor samenwerking op het gebied van veiligheid, rechtshandhaving, jeugd en zeden. Het OM zal, in samenwerking met het kinderfonds van de Verenigde Naties (Unicef), mogelijkheden bekijken om de zorgpunten in de drie dorpen spoedig aan te pakken.
Tijdens de ontmoeting met de plaatselijke politie kwamen hun werkomstandigheden en de specifieke veiligheidsvraagstukken in het gebied aan de orde. Paragsingh en haar gevolg kregen nog een rondleiding door de dorpen, voordat ze in de middag terugkeerden naar Paramaribo. In de delegatie zaten korpschef Bryan Isaacs, hoofdofficier van justitie Niermala Maikoe, substituut-officier van justitie Rashmi Chotkoe en Sandhya Soekhoe-Hanoeman, vertegenwoordiger van Unicef in Suriname.
[: OM]
- Tractorbestuurder aangehouden na dodelijke aanrijding Caltc…..
- Trump belooft uitstel verbod, TikTok hervat activiteiten in…..
- Vrouw noemt naam officier van justitie in verband met wapen…..
- WIE NIET DEUGT, MOET PLAATS MAKEN..
- Santokhi: ‘VHP is de beste keuze en de enige optie voor een…..
- Bestuurder tractor dodelijke aanrijding in verzekering gest…..
- Twee doden bij aanrijding tussen personenauto en tractor; t…..
- Vandalisten doen 200 meter mast van Telesur omvallen in Pat…..
- VHJI viert veertig jarig jubileum..
- Suriname en het belang van (etnische) verbinding op 25 mei …..
- Jarige DSB: “Alle baby’s die vandaag geboren worden, krijge…..
- Militair aangehouden voor posten cocaïne..
- Mast Telesur door vandalisme omgevallen..
- Netanyahu pocht in de jaren 80 over hoe ze Amerika controle…..
- Telesur meldt vandalisme in Patamaccagebied: telecommunicat…..
- EERSTE OLIEOPBRENGSTEN NAAR SCHULDEISERS..
- GRONDPROBLEMATIEK ALS PROPAGANDAINSTRUMENT?..
- Deze regering draagt een goede helm..
- Smokkelaars van alcohol staan terecht..
- Telesurmast te Pakira door vandalisme omgevallen..
- Jarige DSB gedenkt alle baby’s die vandaag geboren wo…..