APOERA — Procureur-generaal Garcia Paragsingh benadrukte het belang van een nauwere samenwerking tussen justitie, politie en lokale gemeenschappen na een vruchtbaar oriëntatiebezoek aan Apoera in West-Suriname. Tijdens het werkbezoek dinsdag heeft ze overleg gevoerd met het districtsbestuur, de kapiteins van de dorpen Apoera, Washabo en Section en schoolhoofden.
Het Openbaar Ministerie (OM) meldt woensdag in een persbericht dat er is gesproken over de actuele uitdagingen in de dorpen en mogelijkheden voor samenwerking op het gebied van veiligheid, rechtshandhaving, jeugd en zeden. Het OM zal, in samenwerking met het kinderfonds van de Verenigde Naties (Unicef), mogelijkheden bekijken om de zorgpunten in de drie dorpen spoedig aan te pakken.
Tijdens de ontmoeting met de plaatselijke politie kwamen hun werkomstandigheden en de specifieke veiligheidsvraagstukken in het gebied aan de orde. Paragsingh en haar gevolg kregen nog een rondleiding door de dorpen, voordat ze in de middag terugkeerden naar Paramaribo. In de delegatie zaten korpschef Bryan Isaacs, hoofdofficier van justitie Niermala Maikoe, substituut-officier van justitie Rashmi Chotkoe en Sandhya Soekhoe-Hanoeman, vertegenwoordiger van Unicef in Suriname.
[: OM]
- Afgelopen vier jaar belangrijke wetgeving van Gajadien in D…..
- MMC beschikt niet over permanente radioloog..
- AWJ investeert in werkgeluk en organisatiedoelen..
- 29 personen gedecoreerd bij 100 jaar Boy Scouts Suriname..
- Narcoticabrigade pakt drugsverkoop in buurten aan..
- Boetjoe vergrijpt zich aan minderjarig nichtje..
- ‘Kennis, betrokkenheid en daadkracht zijn sleutels tot een …..
- Wereldreligie dag in teken van belang van respect voor elka…..
- Overwegend bewolkt met wat zon..
- Politieambtenaar buiten functie gesteld..
- Nieuwe lp Ronald Snijders eindelijk gelanceerd..
- Ex-vicepresident Adhin: ‘OM wil koste wat het kost mij een …..
- Biden beschermt meerdere familieleden met preventieve grati…..
- Guyanese politie arresteert twee mannen voor wapensmokkel v…..
- Guno Robby Burnet (66) Amsterdam-Zuidoost 17-1-2025..
- VN: 915 hulpvrachtwagens zijn Gaza maandag binnengekomen..
- Mulokot en IKSUR sluiten overeenkomst voor gezamenlijke pro…..
- 29 krijgen staatsdecoratie in verband met 100 jaar Boy Scou…..
- “Grenskwestie mag niet aan toekomstige generaties worden ov…..
- Column: Vp/koning zweert gehoorzaamheid aan de wet!..
- Lloyd Read: “inheemsen worden gediscrimineerd in Suriname…..