Het personeel van de Meteorologische Dienst op Zanderij is ontevreden en dreigt met acties. Al geruime tijd worden problemen gemeld bij de leiding van het ministerie van Openbare Werken (OW), maar een oplossing blijft uit. Als er uiterlijk morgen geen bevredigend antwoord komt, zal het werk worden neergelegd.
Michael Sallons, voorzitter van de Werknemersorganisatie Openbare Werken (WOOW), waarbij de medewerkers zijn aangesloten, wil niet geloven dat er geen geld is, omdat president Chan Santokhi op verschillende momenten heeft aangegeven dat dit wel het geval is.
Tijdens een rondleiding voor de pers stelt de vakbondsman dat de werkomstandigheden van de medewerkers verre van ideaal zijn. In plaats van al het geld uit te geven aan het herstel van wegen, zou de minister volgens hem een deel kunnen besteden aan het verbeteren van de werksituatie van zijn medewerkers.
De problemen variëren van veiligheid en transport tot verouderde apparatuur, waardoor de dienst geen betrouwbare data kan verstrekken aan de samenleving, en met name aan de luchtvaartsector. Ook de uitbetaling van overuren laat te wensen over, zo menen de medewerkers.
- NPS formeel ingeschreven in het openbaar register..
- VVD roept vooral mannen op zich kandidaat te stellen..
- Oplevering hoofdbureau van Politie in 2026..
- Jarige Santokhi lanceert opnieuw boek met verworvenheden..
- Column: Toch lijk uit de kast gevallen…..
- Ruim 45 jaar na militaire staatsgreep: hoofdkwartier van po…..
- Uraiqit Ramsaran wast handen in onschuld over afstaan terre…..
- Vicepresident Brunswijk grootste afwezige bij introductie I…..
- Rusland: ‘NPS zal na 25 mei niet te negeren zijn’..
- Perceel zonder toestemming SoZaVo verstrekt aan Landvreugd..